SEAT Alhambra

Od

684 900

Spotřeba

5,0 l /100 km

Bezpečnost

Senzor mrtvého úhlu

Prostor

až 7 míst

Zavazadlový prostor

až 2 430 l
S PAKETEM TECHNOLOGY A 5LETOU ZÁRUKOU ZDARMA

NOVÝ SEAT ALHAMBRA

Cestujte první třídou. Akční paket TECHNOLOGY PLUS zahrnuje technologie, jako jsou parkovací senzory vpředu a vzadu, natáčecí bi-xenonové světlomety nebo navigační systém s dotykovým ovládáním, 6,5" barevným displejem a zadní parkovací kamerou pro maximální bezpečnost a pohodlí na každé vaší rodinné cestě. 

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 5,0 do 7,2 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 130 do 167 g/km. Akce trvá do 31. 3. 2018. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

DESIGN

Mimo vyšlapané cesty

Nové MPV SEAT Alhambra bylo navrženo tak, aby ostatní modely ve své třídě přečnívalo. Dojem mimořádného vnitřního prostoru a důsledného zaměření na rodinu, který získáte na první pohled, není u tak dokonalého vozu jediným aktivem. Precizní vnější design s ostrými liniemi mu dodává charakter a touhu překonat každou překážku.

TECHNOLOGIE

Technika pro vysoké zatížení

Na palubě SEATu Alhambra nechybí nejnovější inovace. Je to rodinný vůz s kompletní výbavou, nejmodernějšími technickými prvky, které vám zajistí komfort a kvalitně strávený čas se svými blízkými, ať se s nimi vydáte na jakýkoli výlet. Užívejte si každý kilometr!

SEAT Media System Plus
Masážní sedadlo
Bi-xenonové světlomety
Parkovací asistent a parkovací senzory se zobrazováním překážek
BEZPEČNOST

V nejlepších rukách

Rodinný vůz, jako je nový SEAT Alhambra, musí svým cestujícím poskytovat nejvyšší míru bezpečnosti za všech okolností a ve všech situacích. SEAT proto věnoval maximální pozornost i těm nejmenším detailům, které mají vliv na bezpečnost. Chránit znamená pečovat a vy si můžete být jisti, že váš SEAT Alhambra poskytne vaší rodině skvělou bezpečnost.

7 airbagů
Senzor únavy řidiče
Senzor mrtvého úhlu
Rozpoznávání dopravních značek
EKOLOGIE

Zelená alternativa

Ekologické povědomí je neoddělitelnou součástí moderního automobilového průmyslu. SEAT odjakživa usiluje o vedoucí postavení v oblasti ekologie snižováním emisí CO2 a spotřeby paliva.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřejte si to, co potřebujete

Nový SEAT Alhambra nabízí dostatek místa pro cokoli a dokonce má i místo pro doplňkové vybavení a příslušenství. Pokud si chcete ještě více individualizovat zážitky z jízdy pro sebe i celou rodinu, máte na výběr z širokého sortimentu příslušenství. Vyšperkujte si svůj model Alhambra!

SEAT SERVICE

Postaráme se o vás

Chceme, abyste si jízdu s vozem SEAT maximálně užívali bez jakýchkoli starostí. Nabízíme vám rychlé a efektivní služby nejvyšší kvality. Pocit největší jistoty pramení totiž z vědomí, že jste v dobrých rukách.

Stupně výbavy SEAT Alhambra

Alhambra

REFERENCE

 • Zadní světla LED
 • Media System Colour s dotykovým displejem
 • Klimatizace Climatic
 • Senzor únavy řidiče
 • Multikolizní brzda

od: 684 900

Konfigurátor

Alhambra

STYLE

 • 16" kola z lehkých slitin
 • Třízónová automatická klimatizace Climatronic
 • Media System Plus
 • Tempomat
 • Kožený multifunkční volant a hlavice řadící páky

od: 756 900

Konfigurátor

Alhambra

STYLE Advanced

 • 17" kola z lehkých slitin
 • Sportovní podvozek
 • Sportovní přední sedadla
 • Dekor interiéru "Metal Eye II"
 • Třízónová automatická klimatizace Climatronic

od: 765 900

Konfigurátor

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji