Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
DESIGN

Perfektní rodinný prostor

Nový SEAT Leon ST má velice přitažlivý vzhled vytvarovaný k dokonalosti.Delší tělo přidává na komfortu a prostornosti, zatímco vzhled zůstal stejně dynamický jako u kratší verze. Jednoduše auto, které se stane dospěláckou hračkou.

EXTERIÉR

Rodinný lifestyle

Exteriér nového SEATu Leon ještě přidává na sex-appealu. Pečlivě navržené a vytvarované linie vybroušené k dokonalosti společně s ostrými hranami a stylovými nárazníky dodávají autu unikátní charakter. Prodloužené tělo navíc značí mnohem lepší a elegantnější řešení pro rodiny. Chromové doplňky navíc podtrhují exkluzivitu nového Leonu ST.

FULL LED

Rozzáří každou cestu

Full LED světlomety v novém SEATu Leon ST jsou opět unikátní. Díky jedinečné technologii spojení umění designu a umění světla dosáhnete skvělé viditelnosti i za těch nejhorších podmínek. Jednoznačně jde o jedno z největších vylepšení oproti předchozí verzi.

Barvy

Ukažte svou pravou barvu

Další
KOLA

Vše se točí kolem stylu

Správná kola udělají z vašeho SEATu ještě větší šperk. Vyberte si z našich 15 až 19 palcových kol, které zlepší výkonnost a podtrhnou sportovní vzhled vašeho vozu.

INTERIÉR

Račte nasednout

Vnitřek nového SEATu Leon byl přetvořen k vaší ještě větší spokojenosti. Leon je nyní bezpečnější, jelikož vše, co řidič potřebuje ovládat, nalezne doslova v dosahu prstů. S kvalitními materiály a nově vytvořenou palubní deskou a plně funkčními LED barvami budete v autě naprosto spokojeni.

INTERIÉR

Krása vychází zevnitř

Uvnitř Leonu najdete jen ty nejlepší materiály, které se daly použít na výrobu povrchu. Tlačítka, displeje a vypínače jsou uspořádány intuitivně, palubní deska je navržena ve dvou barevných tónech a perfektně tvarované sedačky zvyšují sportovního ducha Leonu. Bez kompromisů v oblasti komfortu na cestách.

Ambientní osvětlení

Osvětlení podle nálady

Změňte barvu světla

Vytvořte si svoje vlastní prostředí, v němž se budete cítit skvěle. Díky možnosti výběru z více barev osvětlení interiéru si budete vždy užívat dokonalou atmosféru. Na výběr máte osm různých barev, jejichž jas si můžete dle libosti upravovat.

zavazadlový prostor

Prostor pro zábavu zaručen

Jak velký zavazadlový prostor je moc velký? Pokud žijete aktivní život, nic není dostatečně velké. Proto jsme připravili prostor o velikosti až 1470 litrů v novém SEATu Leon ST. Dobré, ne? S takovýmto prostorem máte nyní možnost uskutečnit vše, co jste dosud nemohli.

Přesvědčte se sami
Stupeň výbavy Xcellence

Ještě elegantnější vzhled

Vaše rodina si zaslouží cestovat ve velkolepém stylu. V novém modelu SEAT Leon se stupněm výbavy XCELLENCE se dokonce i nejkratší jízdy promění v malé události. Velmi kvalitní chromované ozdobné prvky a elegantní povrchové úpravy dokonale završují elegantní vzhled.

Panoramatické skleněné posuvné střešní okno

Světlé okamžiky při každé jízdě

Světlomety pro denní svícení a LED světlomety

Rozzáří každý den

Zadní světla z LED diod

Kombinace designu a vyspělé techniky

Maska chladiče

V chromovaném diamantovém designu

Chromované ozdobné prvky

Elegantní zakončení
FR

Dynamika v každém detailu

Stupeň výbavy FR dokonale posílí vaši sportovní stránku a propůjčí již tak sportovnímu modelu SEAT Leon ještě více dynamiky. Jeho kvalitu doslova pocítíte díky standardně dodávaným 17“ kolům z lehké slitiny, exkluzivnímu čalounění a volantu obšitému kůží. Skvělý dojem završují prahové lišty se vzhledem hliníku a speciální nárazníky.

Prahové lišty

Nepřehlédnutelný hliníkový detail

18" kola z lehké slitiny

Dynamický design

Interiér

Jedinečný design a skvělá kvalita

Logo FR

Multifunkční volant obšitý kůží s decentním logem FR

FR nárazník

Prozrazuje sportovní ambice