SEAT Mii BY COSMOPOLITAN

SEAT Mii od

210 900

Spotřeba

4,4 l / 100 km

Emise CO2

102 g/km
Vyjádřete se

Partnerství jako žádné jiné

Nový SEAT Mii by COSMOPOLITAN je výsledkem dvouleté spolupráce mezi společností SEAT a magazínem COSMOPOLITAN. Sami jsme se zeptali čtenářů a čtenářek COSMOPOLITANU, po čem touží, jaké auto hledají. Výsledkem toho je právě SEAT Mii by COSMOPOLITAN - stylové designové auto s bohatou výbavou uvnitř. Nejpokročilejší designový návrh a nejnovější technologie nyní najdete v novém Mii společně s přidaným stylem značky COSMOPOLITAN. Pozvěte tedy naše pozvání a seznamte se s novým městským vozem, které má mnoho osobností - nový SEAT Mii by COSMOPOLITAN.

PODMAŇTE SI HO

Nechte projevit svou osobnost

Je v pořádku, když nasloucháte názorům ostatních lidí - ale nakonec vždy záleží pouze a čistě na vás. Nový SEAT Mii by COSMOPOLITAN je ideální pro lidi, kteří žijí dle vlastních podmínek a nejsou svázáni názory ostatních. Pokud jste rádi v čele a udáváte trendy ve vašem okolí, máte pevné cíle a znáte svoji cestu - Mii je tu pro vás. S exkluzivním designem a promyšlenými stylovými detaily v exteriéru i interiéru hraje toto auto první housle. Objevte unikátní vymoženosti, které budou odpovídat vašim potřebám.

LIFESTYLE

Jaktože se ještě neznáme?

Unikátní prostor

Plný detailů a ruční práce

Vše pod kontrolou

Naprostá konektivita

Stylové detaily

Pohodlné sedačky

Ručně montované

Fialová září s úsměvem na tváři

Elegantní jako vy

Nabité osobnostmi

Vaše Mii je připraveno

Panoramatická střecha

Slunce září, stejně jako vy
S MII MÁTE JASNO

Každý den dělám spousty těžkých rozhodnutí, ale volba auta mezi ně nepatří

Asistent pro rozjezd do kopce

S užitečným asistentem pro rozjezd do kopce už nikdy nebudete muset riskovat žádné nepříjemnosti při rozjíždění, či dokonce používat ruční brzdu. 

Zábavní infotainment

SEAT Mii je designován tak, aby odpovídal nejnovějším lifestyle trendům jak v exteriéru, tak v interiéru. To samé platí i o zábavním systému s novým multi-media sound systémem, díky kterému bude každá vaše jízda nezapomenutelná.

Safety assist

Nejčastější nehody při řízení ve městě se odehrávají v těch nejnižších rychlostech. Právě pro zabránění těmto drobným, ale nepříjemným situacím byl vyvinut Safety Assist. Ten dokáže detekovat překážku ve vaší cestě a automaticky zabrzdit až z rychlosti 30 km/h, aby vás udržel v bezpečí.

Interiér

Moje auto, moje rozhodnutí

1
2
3
4
1

Když nasednete do nového SEAT Mii by COSMOPOLITAN, objevíte unikátní prostor vyplněný detaily a ručně zpracovanými částmi - jako například fialová palubní deska, která koresponduje s opěradly na sedadle.

2

A není to jen interiér, i exteriér je naprostý originál a byla mu věnovaná důkladná pozornost tak, aby vnitřek i vnějšek auta k sobě naprosto ladil.

3

Panoramatická střecha, zábavní infotainment, klimatizace a spousta další výbavy - exkluzivně pro vás.

4

Užít si Mii by COSMOPOLITAN není těžké. Stylové auto si ovšem zaslouží i stylové příslušenství, jako například tento nádherný klíč, či speciální COSMOPOLITAN pack plný vzrušujícího překvapení.

SLUŽBY

K vašim službám

Chceme, abyste si jízdu s vozem SEAT maximálně užívali bez jakýchkoli starostí. Nabízíme vám rychlé a efektivní služby nejvyšší kvality, protože pocit největší jistoty pramení z vědomí, že jste v dobrých rukách. Už si nikdy nedělejte starosti se svým vozem.

Modely SEAT Mii

Mii

STYLE

  • 14’’ kola Urban s ozdobnými kryty
  • Zpětná zrcátka a kliky dveří v barvě vozu
  • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním
  • Palubní počítač
  • Elektricky ovládaná přední okna

od: 210 900

Konfigurátor

Mii

SPORT

  • 15’’ kola z lehkých slitin Enjoy
  • Přední mlhovky
  • Sportovní podvozek
  • Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
  • Kožený volant

od: 224 900

Konfigurátor

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji