Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
PŘÍSLUŠENSTVÍ

VYTVOŘTE SI SVÉ Mii

Díky výběru příslušenství pro SEAT Mii můžete dávat v ulicích najevo svůj postoj. Vystupujte stylově díky prahovým lištám z ušlechtilé oceli a zaujměte svými vlastními ozdobnými fóliemi SEAT Mii. 

STŘEŠNÍ NOSIČE A ŘEŠENÍ PRO PŘEPRAVU NÁKLADU

Doplňky pro každou příležitost

Lyže, snowboardy, jízdní kola, velké množství zavazadel - vždy byste měli být schopni vzít si s sebou své věci, ať jedete kamkoli. Podélné střešní nosiče pro SEAT Mii se snadno namontují a jsou ideální pro rozmanité příslušenství určené k přepravě nákladu na střešních nosičích. Jedinou věcí, kterou musíte nechat doma, jsou vaše obavy. 

OZDOBNÝ EXTERIÉR

OZDOBNÝ EXTERIÉR

Nejsilnějším hlasem hovoří malé detaily a výběrem různých vnějších ozdobných fólií si můžete svůj SEAT Mii dokonale přizpůsobit svým představám.

KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

Od elegance ke sportovnu

Ať už dáváte přednost sportovnímu nebo elegantnímu vzhledu - stylová kola z lehkých slitin z originálního příslušenství vám nabídnou ten správný design za každé situace.

ELEGANTNÍ OCHRANA

Malé detaily se stylem

Tyto prahové lišty z ušlechtilé oceli umocní elegantní styl a substanci vašeho vozu SEAT Mii. Díky nim je vzhled modelu SEAT Mii ještě modernější a sportovnější. Zároveň chrání prahy dveří před škrábanci a poškozením.

OZDOBNÉ PRVKY

OZDOBNÉ PRVKY

Skvělý vnější vzhled je důležitý, ale počítá se i to, co je uvnitř. Upravte si přístrojovou desku ozdobnými fóliemi, které umocní charakter vašeho vozu SEAT Mii. 

OCHRANA

Zůstaňte organizováni

S dělicími přepážkami do odkládacích schránek a zavazadlového prostoru, které lze umístit různými způsoby, budete vždy schopni maximálně využít prostor ve vašem vozu SEAT Mii. 

BEZPEČNOST DĚTÍ

Bezpečnost především

Řada dětských sedaček SEAT splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost, abyste mohli se svými dětmi cestovat s pocitem naprostého bezpečí. Všechna nová vozidla SEAT jsou nyní vybavena systémem ISOFIX. To znamená, že pomocí úchytů ISOFIX, připevněných ke skeletu karoserie, lze nainstalovat dětskou sedačku opravdu bezpečně.

Stáhněte si ceník příslušenství