Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
TECHNIKA

Život ve městě

Co očekáváte od dokonalého městského vozu? Přístrojovou desku, která zajistí dokonalé spojení s vozem a okolním světem, chytré technologie, které zbaví každodenní jízdy jakýchkoli nepříjemností, nebo motory, které respektují životní prostředí, v němž žijete? SEAT Mii má všechny výše uvedené vlastnosti, a ještě mnohé navíc. Objevte vůz, který se hladce přizpůsobí životu, jaký chcete žít.

SEAT PORTABLE SYSTÉM LIVE

Aktuální a bezprostřední

SEAT Portable Systém Live vás dovede do vytyčeného cíle a ještě vám zajistí zábavu. S navigační funkcí a systémem Bluetooth můžete zůstat ve spojení s okolním světem, ať jste kdekoli.

ECOTRAINER

Jezděte lépe

Funkce SEAT Eco Trainer je zábavný způsob, jak měřit hospodárnost vaší jízdy. Tato interaktivní aplikace byla vyvinuta, aby vám pomohla šetřit palivo a zlepšovat váš styl řízení prostřednictvím her na základě analýzy dat v reálném čase. 

Jezděte ekologičtěji
Šetřete palivo
Získejte detailní informace
Vyzvěte sami sebe
PALUBNÍ POČÍTAČ

Automaticky inteligentní

PALUBNÍ POČÍTAČ

Veškeré informace, které potřebujete, získáte stisknutím tlačítka. Palubní počítač poskytuje aktuální provozní informace, včetně okamžité a průměrné spotřeby paliva nebo dojezdu vašeho nového vozu SEAT Mii. Můžete také získat informace o venkovní teplotě, teplotě chladicí kapaliny nebo si zvolit trvalé zobrazení otáčkoměru, abyste si byli jisti tím, že jedete nejhospodárnějším možným způsobem. 

INTERNETOVÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Internetové vyhledávání poskytuje informace o dopravě v reálném čase, aktuální předpověď počasí a místní služby, zatímco systém Bluetooth vám umožní telefonovat s využitím reproduktorů vozidla. Díky tomu budete mít vždy aktuální informace, dokonce i za jízdy. 

AUDIOSYSTÉM SEAT

Audiosystém modelu SEAT Mii vám umožní přehrávat CD a MP3, nastavovat hlasitost reproduktorů, úroveň basů a výšek, a snadno vyhledávat oblíbené rozhlasové stanice. Díky tomu můžete cestovat s písní ve svém srdci - i ve svém voze.

EKOLOGIE

Ekologický

Ekologické a hospodárné motory modelu SEAT Mii mají emise CO2 od pouhých 103 g/km ve verzi 1,0 44kW a 79 g/km s motorem na CNG. Tím je zajištěno, že modely SEAT Mii jsou dobré pro vás a ještě lepší pro životní prostředí. 

MOTORY

Silná volba

1.0 CNG 50kW Start&Stop

(68 k)

3-VÁLCOVÝ ZÁŽEHOVÝ MOTOR

Objem / cm³: 1.0 / 999

Vrtání / zdvih, mm: 74,5 / 76,4

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 50 (68) / 6200

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 90 / 3000

Kompresní poměr: 11,5

Maximální rychlost, km/h: 164

Zrychlení 0-100 km/h (s): 16,3

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 4,5 m³/100 km

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 83

Efektivnost: A

Uvedené údaje o spotřebě a emisích byly zjištěny na základě měřících procedur předepsaných právními předpisy, nicméně se v současné době ověřují v následujícím smyslu: Počínaje 1. září 2017 jsou některé typy nových vozidel homologovány dle nového standardu WLTP (Worldwide Harmonized Light Duty Vehicles Test Procedure), realističtějšího testu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2. Počínaje 1. září 2018 nahradí tento standard dosavadní standard NEDC (New European Driving Cycle). Vzhledem k realističtějším podmínkám standardu WLTP jsou hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 zjištěné při něm v mnoha případech vyšší než u standardu NEDC. V současné době jsme dle právních předpisů stále povinni uvádět hodnoty dle NEDC. V případě nových vozidel homologovaných dle standardu WLTP, jsou hodnoty zjištěné dle NEDC zpětně po přechodné období (do 2020) vypočítány z hodnot dle WLTP. Tyto hodnoty se mohou od katalogových hodnot nepatrně lišit. Tyto hodnoty jsou určeny výhradně jako pomůcka pro porovnání mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, formáty pneumatik atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Nové hodnoty dle WLTP ani přepočtené na NEDC u vozidla dle této nabídky nejsou v tuto chvíli ještě známy. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty (např. v době uzavření smlouvy či registrace vozidla) budou lišit. Více informací ohledně rozdílů mezi WLTP a NEDC zjistíte na stránkách seat.cz/wltp.