TECHNOLOGIE

Chytré technologie

SEAT Leon ST přichází s všemi nejmodernějšími technologiemi, které jsou k rodičovství potřeba. S Leonem ST se již budete moci více soustředit na vaše děti, než na věci kolem vás. Například bezdrátová nabíječka, parkovací asistent nebo Lane Assist vám pomohou s každým dnem.

Bezdrátová nabíječka

Hands-free život

Pokud se vám vybije chytrý telefon, stačí jej jednoduše položit na plochu bezdrátové nabíječky, která se postará o všechno ostatní. Žít bez kabelů je přece o tolik lepší!

Zadní parkovací kamera

Pár očí navíc

Který řidič by jednou za čas neuvítal mít oči i na zadní straně hlavy? No, tak přesně díky zadní parkovací kameře je tam prakticky máte. Nový SEAT Leon obsahuje kvalitní zadní parkovací kameru, se kterou se již nemusíte strachovat, co je asi za vámi.

Zábavní systém

Media systém plus

Objevte naše technologie

Nejlepší zábava při každé jízdě. Media Systém Plus s 8" displejem zahrnuje funkce navigačního systému i audiosystému a díky systému Full Link propojí váš chytrý telefon s vozidlem.

NAVI SYSTEM PLUS

Vždy správným směrem

Navi System Plus s 8" dotykovou obrazovkou vám vždy najde tu nejrychlejší cestu - ať už jedete kamkoliv. Takže ať už jedete se synem na fotbal, s dcerou na nákup nebo s partnerem do luxusní restaurace - vždy se tam dostanete nejrychleji jak je to možné.

Komfort

Vaše vlastní komfortní zóna

1
2
3
4
1
Dešťový senzor

Dešťový senzor rozpozná srážky a podle jejich intenzity automaticky upravuje frekvenci stěračů. Díky tomu se můžete zcela soustředit na sledování silničního provozu, aniž byste museli nastavovat frekvenci stírání.

2
Přihrádka pro konektivitu včetně bezdrátové nabíječky

Prázdná baterie? Žádný problém díky bezdrátové nabíječce, která umožňuje nekomplikované nabíjení vašeho chytrého telefonu bez nepohodlného připojování a rušivého kabelu.

3
Bezklíčový přístupový systém Kessy

Otevřete si dveře, aniž byste museli brát klíček do ruky. Senzor v klice dveří rozpozná signál vysílaný klíčkem a automaticky odemkne vozidlo, pokud se nacházíte v oblasti do vzdálenosti cca 1,50 m od vozu a uchopíte kliku dveří, nebo se dotknete tlačítka pod madlem víka zavazadlového prostoru. Také motor lze spustit pouhým stisknutím tlačítka.

4
Elektronická parkovací brzda

Elektronická parkovací brzda včetně funkce Auto Hold se jednoduše obsluhuje ovládacím prvkem na středové konzole a nabízí ještě vyšší úroveň komfortu při zastavování a rozjezdu. Dokonce i při výpadku napájení elektrické sítě vozidla zaručuje její mechanismus, aby se zaparkované vozidlo nemohlo rozjet.

SEAT DRIVE PROFILE

Personalizace jízdy

Jedna z nejúspěšnějších vymožeností Leonu zůstala zachována. Každý řidič má jiný styl jízdy a díky Leonu si můžete navolit právě ten váš! Máte v sobě sportovní srdce, či snad raději dáváte přednost vysoce komfortní jízdě? Šetříte rádi přírodu i vaši peněženku? I pro vás máme připravené nastavení auta, které vám bude vyhovovat - myslíme totiž na všechny.

MOTORY

Skvělý výběr

1.6 TDI Start&Stop 81kW ECOMOTIVE

(110 k)

4 válce - 16 ventilů

Objem / cm³: 1.6 / 1598

Vrtání / zdvih, mm: 79,5 / 80,5

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 81 (110) / 3200 - 4000

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 250 / 1500 - 3000

Kompresní poměr: 16,2

Maximální rychlost, km/h: 199

Zrychlení 0-100 km/h (s): 10,5

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 3,6

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 94

Efektivnost: A

1.4 TGI Start&Stop 81kW

(110 k)

4 válce - 16 ventilů

Objem / cm³: 1.4 / 1395

Vrtání / zdvih, mm: 74,5 / 80

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 81 (110) / 4800 - 6000

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 200 / 1500 - 3500

Kompresní poměr: 10,5

Maximální rychlost, km/h: 194

Zrychlení 0-100 km/h (s): 10,9

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 3,6

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 96

Efektivnost: A

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji