INSIDE SEAT

Svět SEAT

Všichni znají naše automobily, ale možná nevíte o tom, co děláme v zákulisí. V okamžiku, kdy spustíte motor, se uzavře nádherný proces rozmanitých činností, skrytý pohledům veřejnosti, který začíná představou vozu. Objevte tento proces zde.

Inženýři krásy

Když navrhujeme naše vozy, rozhoduje každý detail. Ve snaze vyjádřit své hodnoty a charakter se dostáváme až k samotným kořenům designu. Tímto způsobem posouváme dokonalost na novou úroveň a proměňujeme krásu v další z našich dovedností.

Nápady pro výjimečnost

Víra v inovace znamená pro značku SEAT zaměstnávat 1000 lidí v našem Technickém středisku, našem hlavním nervovém centru. V něm navrhujeme koncepty i design a vyvíjíme naše vozy, aby vždy splňovaly potřeby našich zákazníků.

Užívejte si jízdu

Jet ještě rychleji, nebo být v cíli ještě dřív - to pro nás nikdy nebylo rozhodující. Jsme totiž přesvědčeni o tom, že byste si měli každou jízdu - ať dlouhou, nebo krátkou - především užívat. A tímto směrem upíráme veškerou svou pozornost, přičemž tomuto účelu podřizujeme konstrukci každého jednotlivého dílu a detailu našich vozů.

Tým tvořící dokonalost

Lidé, usilující o dokonalost, vědí, že někdy stačí jednoduchý detail k tomu, abyste se zamilovali. Proto zasahuje naše posedlost vynikat do každého detailu. To z nás činí vášnivé perfekcionisty.

Budoucnost začíná právě teď

Budování lepší budoucnosti je motivem pro všechno, co děláme. Proto neúnavně pracujeme na dosažení trvalé udržitelnosti. A tu máme na mysli s každým jednotlivým vozem, který navrhujeme.

Příběhy, které píší historii

Na naši cestu jsme se vydali před více než 60 lety. A naše historie je sestavena z milionů životních příběhů spojených s každým vozem, který jsme vyrobili. 

 

Nové SEAT Digital Museum

Nové SEAT Digital Museum bylo otevřeno! Objevte více o značce SEAT v nádherném prostředí a projděte se cesou naší historií! Neváhejte a vstupte.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji