Na plný plyn.

Hybridní technologie. Zemní plyn + benzín.

Motory SEAT na stlačený zemní plyn kombinují hospodárnost s ekologií. S pohonem na dva druhy paliva přitom dojedete dál. Objevte více!

TGI

Dopřávejte si jízdu a pečujte o životní prostředí.

Hybridní technika pohonu na zemní plyn a benzin v podání značky SEAT umožňuje stejnému vozu provoz na obě paliva, přičemž přednost má vždy stlačený zemní plyn. Díky tomu se nemusíte rozhodovat mezi hospodárností provozu, ochranou životního prostředí a maximálním potěšení z jízdy. S TGI budete mít všechno.

Hospodárnost

Naše planeta potřebuje více svědomitých lidí.

BARCELONA-MONAKO ZA 20 EUR

Kromě ochrany životního prostředí vyniká TGI také svou hospodárností. Můžete ušetřit až 50 % v porovnání s benzinem a až 30 % v porovnání s naftou. Nyní budete mít důvod, proč být pořád na cestách: Čím více ujedete, tím víc ušetříte.

EFEKTIVNÍ DLOUHODOBÉ NÁKLADY

Nejenže vám TGI umožní používat zemní plyn i benzin, ale také pomůže uchovat hodnotu vašeho vozu SEAT. Vozy s motory TGI mají jednu z nejvyšších zůstatkových hodnot mezi ekologickými vozy.

2 JE VÍCE NEŽ 1

Další výhodou hybridní techniky je, že máte dva samostatné zdroje paliva, zemního plynu a benzinu. Na obě paliva můžete ujet více než 1300 km bez nutnosti zastavovat u čerpací stanice. Pokud si tedy nepotřebujete dát kávu.

EKOLOGIE

Jezdit nenápadně je pozoruhodné

Vozidla s hybridní technikou pohonu na zemní plyn a benzin vypouštějí o 85 % méně emisí NOx a o 25 % méně emisí CO2. Hybridní technika kromě výhod pro životní prostředí získala několik ekologických ocenění a na mnoha trzích se na ni vztahují slevy, či osvobození od ekologických omezení. To znamená žádná omezení v dopravě a lepší jízdu.

100% BEZPEČNOST

Co vás nejvíce překvapí, už víte.

Stlačený zemní plyn je stejný plyn, který používáme v našich domovech, ale stlačený na necelé 1 % objemu. V mnoha městech na něj již jezdí autobusy. Hybridní vozy SEAT z naší široké nabídky splňují stejné standardy bezpečnosti a kvality jako ostatní naše modely a jsou 100% spolehlivé. Palivová čerpadla motorů TGI jsou vybavena bezpečnostním ventilem, který za všech okolností zaručuje dokonalé utěsnění. 

SEAT IBIZA TGI

Připravte se na dlouhý výlet

Hledáte auto, které kombinuje atraktivní design a pohodlí s hospodárností a udržitelností? Pak objevte nový SEAT Ibiza s technologií TGI. Motor pracuje primárně se zemním plynem (CNG). Pouze když jsou nádrže na zemní plyn prázdné, pohon se automaticky přepne na benzín. Účinný motor se systémem Start/Stop a dvěma samostatnými nádržemi umožňuje dojezd až 1 300 km bez nutnosti tankování.

MODELY TGI

Nevzdávejte se radosti z jízdy

SEAT v současnosti nabízí 4 modely s motory na zemní plyn: SEAT Leon TGI, SEAT Leon ST TGI, SEAT Ibiza TGI a SEAT Mii TGI. Všechny nabízejí stejné přednosti a zážitky z jízdy jako varianty na benzin, ale navíc s výhodami hybridní techniky, díky které můžete ujet až 1 300 km bez nutnosti tankovat. I to je důvod navíc, proč si užívat jízdy v automobilu podle vašich představ.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji