Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Nový SEAT Arona

od

408 900

Euro-NCAP hodnocení

DESIGN

Volitelná barva střechy

Objem zavazadlového prostoru

400 litrů

BEZPEČNOST

Senzor mrtvého úhlu
PLNÁ NOVÝCH TECHNOLOGIÍ

NOVÝ SEAT ARONA

Seznamte se s novým vozem SEAT Arona. Crossover, jenž byl stvořen pro odvážné. Dynamické křivky. Široké možnosti individualizace. Vyspělé technologie jako LED světlomety. Neomezená konektivita a zábava díky systému Full Link. Bezdrátová nabíječka. Nejmodernější bezpečnostní prvky včetně systému sledování mrtvého úhlu. Mimořádně prostorný interiér. 400litrový zavazadlový prostor. Nyní navíc s 5letou zárukou. Jděte svou vlastní cestou.

 

Kombinovaná spotřeba paliva od 4,3 do 5,0 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 112 do 115 g/km. Akce trvá do 31. 5. 2019 nebo do odvolání. *Uvedená cena je platná pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. 

DESIGN

Dělejte věci podle svého

Někteří jdou s davem. Ostatní dělají věci trochu jinak. Nový SEAT Arona je crossover pro odvážné. Pro neohrožené povahy, které si klestí vlastní cestu. Užívejte si agilitu městského vozu v kombinaci se stylem a robustností SUV. A přizpůsobte si výbavu vlastním přáním díky rozmanitým možnostem individualizace. Nový model Arona je zde - připraven k akci. A co vy?

TECHNOLOGIE

Odvážný nový svět

Vyspělá technika, jako je bezdrátová nabíječka nebo bezklíčkový přístupový systém KESSY, zbaví váš život na cestách stresu, abyste se mohli v sedadle jednoduše uvolnit a vychutnávat si každý okamžik jízdy.

Bezdrátová nabíječka
Navigační systém s 8" displejem
Tlačítko Heart Beat
BeatsAudio TM
BEZPEČNOST

Všechno máte pod kontrolou

Nový SEAT Arona vám při každém manévru kryje záda. Nejmodernější bezpečnostní prvky ochrání vás i vaše bližní, ať jedete na dálnici, nebo vyjíždíte v nepřehledné situaci z těsného parkovacího místa. Dělejte věci po svém. Je o vás postaráno.

ACC se systémem Front Assist
6 airbagů
Systém sledování mrtvého úhlu
Upozorňování na vozidla přijíždějící ze stran při couvání
Galerie

Vyjádřete svůj postoj.

Nový SEAT Arona dělá věci odlišně. Ale jen to. Dává do toho všechno. Maximální komfort. Výrazné křivky exteriéru. Mimořádně prostorný interiér. Přístrojovou desku a volant pro snadné ovládání. Centrální 8“ displej. Nyní jste na řadě vy.

Detail X

Ostřejší a elegantní

Sedadla

Komfortní a výškově nastavitelná

Nádherná kola

Agilita v rozsahu 360°

Volant a řadicí páka

Radost je držet

Přední LED světlomety

Všechny oči na vozovce
PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ukažte odvahu

Chcete ještě víc? Nový SEAT Arona vám splní každé přání. Ať máte v úmyslu cokoli, usnadněte si práci, jděte na to chytře a buďte ještě více sexy. Pro model Arona máte na výběr celý svět doplňků. Dejte mu podobu, jakou máte rádi.

STREET ART

Dělejte věci po svém

To znamená důvěřovat svým instinktům. Brát si to, co je vaše. Klestit si svou vlastní cestu. A budete-li to dělat správně, všechno bude do sebe dokonale zapadat. Podívejte se na street art, který dělá mezinárodní umělec Mateo. A pochopíte, co máme na mysli.

Stupně výbavy

Arona

STYLE

 • 16" kola z lehkých slitin Design
 • Kožený multifunkční volant
 • Media System Colour 6,5"
 • Paket Chrom v interiéru
 • Front Assist

od: 408 900

Konfigurátor

Arona

XCELLENCE

 • Dvoubarevné lakování
 • Bezklíčkový přístupový systém Kessy a startovací tlačítko s funkcí Heartbeat
 • LED denní svícení
 • Zadní světla z LED diod
 • Parkovací senzory vzadu

od: 423 900

Konfigurátor

Arona

FR

 • 17" kola z lehkých slitin Dynamic
 • Dvoubarevné lakování
 • Sportovní přední sedadla FR
 • Sportovní podvozek a nárazníky
 • SEAT Drive Profile

od: 443 900

Konfigurátor

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).