Nový SEAT Leon CUPRA

CUPRA

772 900

Euro-NCAP hodnocení

Maximální výkon

300 k

Zrychlení 0-100km/h

4,9 s.

Pohon všech kol

4DRIVE
Design

Už na první pohled svádí k jízdě

Nový SEAT Leon CUPRA má ostré, dynamické a moderní tvary. Jeho osobitý, moderní charakter pramení z aerodynamických linií, díky nimž je pohled na tento krásný vůz stejným potěšením, jako pocit z výkonu motoru s 300 koňskými silami.

TECHNOLOGIE

Posaďte se a užívejte si

Stresu na cestách vás zbaví vyspělá technika, jako je například bezdrátová nabíječka nebo bezklíčový přístupový systém Kessy. Díky tomu se můžete jednoduše posadit a vychutnávat si každý okamžik jízdy.

Bezdrátové nabíjení
Bezklíčový přístup KESSY
CUPRA drive profil
Systém Full-link
BEZPEČNOST

Nejvyšší úroveň bezpečnosti

Díky vyspělým technickým řešením, jakými jsou například systém pro ochranu chodců nebo asistent pro jízdu v dopravní koloně, se budete v novém modelu SEAT Leon CUPRA cítit vždy bezpečně. Nejmodernější technika vám umožní využívat maximálního potenciálu.

Asistent pro jízdu v dopravní koloně
Ochrana chodců
Emergency assist
Senzor únavy řidiče
CUPRA

Rozmanitost výběru

Leon CUPRA

Ohromující linie v kombinaci s přesvědčivou hospodárností a každodenní využitelností nenajde Leon Cupra na silnici přemožitele.

Konfigurátor >

Leon CUPRA SC

Model Leon SC Cupra je dokonalým vyjádřením sportovního ducha značky SEAT. Třídveřová verze španělského dravce. Konfigurátor >

Leon CUPRA ST

Sportovní kombi Leon ST Cupra je plné emocí, dravosti a zároveň i praktickým a hospodárným rodinným společníkem. Nyní i s pohonem všech kol 4DRIVE!

Konfigurátor >

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Umocněte své zážitky

S širokou nabídkou doplňků a příslušenství vám chceme poskytnout skvělé zážitky také v interiéru nového modelu SEAT Leon CUPRA. Všechny prvky jeho výbavy vám usnadní a zpříjemní cestování. Dopřejte vašemu vozu nadstandardní příslušenství, a umocněte si tak své zážitky z řízení modelu CUPRA.

Modelové varianty SEAT Leon CUPRA

Leon

Cupra

  • Multifunkční volant
  • Vícebarevné osvětlení výplní dveří diodami LED
  • Anatomická sportovní sedadla
  • Červené brzdové třmeny

od: 772 900

Konfigurátor

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji