SEAT

SEAT Service zajistí zimní dobrodružství bez obav

07.10.2019
  • Zimní sezonní prohlídka a kompletní SEAT Pneuservis připraví vůz na zimu
  • Zvýhodněná výměna stíracích lišt s atraktivním bonusem
  • Rozsáhlá nabídka Originálního příslušenství SEAT pro zimní radovánky

Praha, 07/10/2019. SEAT Service zve všechny řidiče vozů SEAT před zimní sezonou do autorizovaných servisů SEAT. Mnozí řidiči mají z cestování za zimním dobrodružstvím zbytečné obavy, ale s dokonale připraveným vozem SEAT na kvalitních zimních pneumatikách si lze zimních radovánek užívat bez starostí. Sezonní nabídka pamatuje na majitele zánovních i starších vozů SEAT a kromě zimní servisní prohlídky a profesionálního SEAT Pneuservisu zahrnuje také kompletní sortiment servisních služeb a zvýhodněných programů, mezi něž patří Fitness plán, knížka slevových poukazů na pořízení servisních úkonů, Originálních dílů SEAT i Originálního příslušenství SEAT, Kompletní ceny SEAT a SEAT STK Service.

Je nutné se pořádně připravit

"Zima přináší mnoho nezapomenutelných zážitků a pozitivních emocí, zároveň je však pro řidiče a jejich automobily nejnáročnějším ročním obdobím, na které je nutné se pořádně připravit," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "SEAT Service proto připravil pro řidiče vozů SEAT všech věkových kategorií tradiční sezonní nabídku, během níž mohou kompletní přípravu vozu na zimní období za výhodných podmínek svěřit profesionálům v autorizovaných servisech SEAT. Naši zákazníci naleznou pod jednou střechou vše potřebné, od SEAT Pneuservisu přes kompletní servisní služby až po Originální příslušenství SEAT včetně lifestylové SEAT kolekce."

Sezonní servisní prohlídka

Příprava automobilu na zimní provoz má v autorizovaných servisech SEAT dva hlavní pilíře: sezonní servisní prohlídku a profesionální pneuservis. Důkladně školení servisní technici prověří v rámci zimní servisní prohlídky celkový technický stav vozu a odhalí i skryté závady. Kontrola zahrnuje všechny důležité komponenty od brzdové soustavy přes výfukovou soustavu a klimatizaci až po akumulátor a provozní kapaliny. Samozřejmou součástí zimní servisní prohlídky je také kontrola, zda byly u příslušného vozu realizovány všechny dílenské a svolávací akce.

Zákazníkům, kteří si nechají zjištěné závady na místě odstranit, bude cena zimní servisní prohlídky odečtena z celkové částky za opravu. Autorizované servisy SEAT používají při opravách Originální díly SEAT se 100% zárukou nejvyšší kvality a technické úrovně a na díly i práci, která je odborně prováděna podle pokynů výrobce, poskytují dvouletou záruku. Pro zákazníka to znamená jistotu spolehlivého a bezpečného provozu, která je zejména v nepříznivém zimním období k nezaplacení. Z aktuální nabídky jsou před zimním obdobím často žádány například sady brzdového obložení, zapalovací a žhavicí svíčky nebo mrazuvzdorná aditiva do chladicí kapaliny.

Při opravě nebo výměně některého dílu lze navíc využít nejrůznější zvýhodnění, jako je například Fitness plán. Uplatněním těchto slevových poukazů lze pořídit servisní úkony, Originální díly SEAT, Economy díly a Originální příslušenství SEAT se zvýhodněním až 20 %. Majitelé vozidel SEAT starších 5 let mohou navíc sáhnout po cenově ještě výhodnějším programu Kompletní ceny SEAT (viz www.kompletniceny.seat.cz). Majiteli starších vozů SEAT často využívanou službou je také STK Service, protože veškeré starosti s přípravou vozidla a absolvováním technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí, převezme autorizovaný servis SEAT. Zvýhodněním pro zákazníka je STK zdarma.

Zvláště v zimním období s krátkými dny a dlouhými nocemi je pro bezpečnou jízdu zásadní dobrý výhled z vozu za všech povětrnostních podmínek. SEAT Service proto před novou zimní sezonou spustil akci pro zákazníky, kteří si nechají vyměnit opotřebované stírací lišty. Po realizaci tohoto servisního úkonu získají zákazníci bonus v podobě 1 litru originálního koncentrátu pro přípravu zimní směsi do ostřikovačů zdarma.

Profesionální pneuservis

SEAT věnuje velkou pozornost také pneumatikám. Profesionální SEAT Pneuservis nabízí veškeré služby a kvalitní produkty v oblasti pneumatik z jedné ruky. Pro zákazníka to znamená další úsporu času, protože může spojit zimní servisní prohlídku s výměnou pneumatik. SEAT Pneuservis přezuje vůz z letních pneumatik na zimní, důkladně zkontroluje jejich stav a v případě potřeby navrhne výměnu opotřebovaných nebo poškozených pneumatik za nové.

Zákazníci si přitom mohou vybírat z širokého sortimentu kvalitních pneumatik renomovaných značek, a to včetně variant s inovativní technologií AirStop, která umožňuje bezpečné pokračování v jízdě i v případě poškození pneumatiky zacelením vzniklého otvoru v běhounu. Velmi konkurenceschopné ceny mohou být ještě výhodnější, pokud zákazník využije poukaz v hodnotě 500 Kč, který platí při zakoupení 4 nových pneumatik či kompletních kol. Zákazníci oceňují na SEAT Pneuservisu také speciální záruku SEAT PneuGarance na poškození a výrobní vady. Samozřejmostí je rovněž uskladnění letních pneumatik do další sezony.

 

Originálního příslušenství SEAT 

Na cesty za zimním dobrodružstvím je dobré mít vhodné vybavení. V tomto ohledu splní každé přání Originální příslušenství SEAT, jehož vývoj a výroba probíhá v souladu s nejpřísnějšími standardy španělské značky. Pro majitele vozů SEAT to znamená spolehlivý a bezpečný provoz s maximálním komfortem a praktičností.

Aktuální nabídka pro fanoušky zimních sportů zahrnuje například střešní nosiče a příčníky s bezpečnostním systémem proti odcizení, na které lze umístit mimo jiné praktický střešní box. Jeho objem 450 litrů umožňuje přepravu až devíti párů lyží s maximální délkou 220 cm. Další možností, jak přepravit lyžařské vybavení mimo interiér, je nosič lyží a snowboardů na tažné zařízení. Variabilní systém pobere 6 párů lyží, nebo 4 páry lyží a jeden snowboard, resp. dva páry lyží a dva snowboardy.

Ze sortimentu Originálního příslušenství SEAT je možné pořídit také řadu prvků pro ochranu interiéru a zavazadlového prostoru. Plastová vana do zavazadlového prostoru je střižena na míru tvarům a rozměrům jeho podlahy. Specificky pro jednotlivé modely SEAT jsou vyvíjeny a vyráběny také sady ochranných rohoží, přičemž pro zimní období jsou ideální pryžové rohože, které jsou odolné a nepropustné, takže účinně chrání koberce v interiéru před navlhnutím. Ve vozech SEAT mohou za zimními radovánkami komfortně a bezpečně cestovat rovněž domácí mazlíčci. Praktický ochranný povlak kompletně zakryje zadní sedadla pro přepravu psa.

SEAT Service inovoval před novou zimní sezonou také svou lifestylovou SEAT kolekci. V předvánočním období v ní zákazníci naleznou například atraktivní a stylově vytříbené dárky, které ocení nejen fanoušci španělské značky. Nezaměnitelný styl vnese do každodenního života skládací deštník, hrnek na kávu či čaj nebo poznámkový blok s malým koženým znakem SEAT na deskách. Majitele vozů SEAT bezesporu potěší pohled na modely v měřítku 1:43, od Arony až po Atecu. A kdo se rozhodne pro montáž mechanického zabezpečení řadicí páky CONSTRUCT, obdrží z lifestylové kolekce dárek v hodnotě 600 korun…

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % svých vozidel a působí ve více než 80 zemích na všech pěti kontinentech. V roce 2018 prodal SEAT 517 600 vozidel, což je nejvyšší počet v 68leté historii značky, a dosáhl zisku po zdanění 294 milionů eur a rekordních příjmů z prodeje téměř 10 miliard eur.

Skupina SEAT zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Tarraco sjíždí z montážní linky v Německu, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. SEAT již vybavuje své modely nejmodernější technikou z oblasti konektivity a v současnosti uskutečňuje proces kompletní digitalizace, zaměřený na podporu mobility budoucnosti.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz