FR Black Matt

Kola
18" černá kola Performance
Kola
18" černá kola Performance

Sofistikovaná 18" kola z lehkých slitin v černém provedení vytváří skvělý kontrast a vyzdvihují unikátní tmavý styl celého vozu.

Nadstandardní vybavení
Vyspělá technologie
Nadstandardní vybavení
Vyspělá technologie

V akčním paketu FR Black Matt najdete hned několik technologických vymožeností. Senzory se zadní parkovací kamerou, přední LED světlomety, Paket Winter, dešťový a světelný senzor či systém Full Link. Vše co potřebujete. 

Design
Sofistikované detaily v černém dekoru
Design
Sofistikované detaily v černém dekoru

Černý strop, černé kryty vnějších zpětných zrcátek a černá mřížka chladiče. Nechávají vyniknout designové linie vozu a dodávají této minimalistické edici stylový finiš.

Komfort
Černá sedadla s potahem Alcantara®
Komfort
Černá sedadla s potahem Alcantara®

Vysoce komfortní a stylové čalounění, které dokreslí minimalistický tmavý interiér.

Měsíčně již od
5 999 Kč bez DPH
Měsíčně již od
5 999 Kč bez DPH

Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Leon 1.5 FR TSI 96kW v ceně 606 600 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 5 999 Kč bez DPH. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění s 5% spoluúčastí. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah.

Kombinovaná spotřeba a emise CO2 pro model Leon: 4.8 - 5.0 l / 100 km, 110 - 115 g/km.

Podrobnosti k financování se SEAT Financial Services  zde.

Akční paket FR Black Matt

Váš styl. Vaše auto.

Váš styl je něco, co vás definuje. Akční paket FR Black Matt je určen pro ty, kteří chtějí žít podle vlastního stylu. Kdykoliv a kdekoliv.

Vnější design

Co vás definuje?

Černá zrcátka

Při vytváření celkového vzhledu, který zanechá dojem, záleží na každém detailu. Černé kryty zrcátek jsou jen začátek.

Černá maska chladiče

Styl je styl a musí být znát všechny strany. Vrhněte se do svého nového stylu čelem s černou maskou chladiče.

18" černá kola Performance

Lehká 18 ″ černá kola z lehkých slitin ve vás probudí to, co hledáte.

18" černá kola Sport Black

Nebo raději tato? Volba je na vás.

Potahy Alcantara®

Jste připraveni?

Styl, komfort a praktičnost se spojují v jediné. Potahy sedadel z černého materiálu Alcantara® skvěle vypadají a budou vám věrně sloužit.

SEAT Financial Services

Pro konkrétní nabídku financování vozu se obraťte na autorizovaného prodejce SEAT

Leon FR Black Matt. zvýhodnění až 146 300 Kč*

Sportovně laděný SEAT Leon FR Black Matt. Akční pakety Technology a Black Matt dostávají Leon k dokonalosti. Obsahují prvky výbavy jako 18" černá kola Performance, černá sedadla s potahy Alcantara, Full LED přední světlomety, parkovací senzory a kameru, technologii Full Link a mnoho dalšího. K tomu navíc s 5letou zárukou.

Kombinovaná spotřeba paliva 4,2-7,2 l / 100 km. Kombinované emise CO2 95-164 g/km. *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí na skladové vozy, detailní nabídka je k dispozici u participujících dealerů SEAT, akce trvá do 31. 10. 2020 nebo do odvolání. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.