Originální příslušenství SEAT

Tohle může být váš Leon

Auto s celou řadou příslušenství k personalizaci - prostě tak, jak to chcete a jak se vám to líbí. Váš Leon, vaše příslušenství, váš styl.

Aerodynamický kit

Staňte se leaderem

SEAT Leon je připravený vystoupit z davu a ujmout se role leadera, a to nejen díky tomuto nepřehlédnutelnému nádhernému aerodynamickému kitu. Chyťte se příležitosti a ukažte ostatním, jak má vypadat správné auto. Nechte se obdivovat a dovolte lidem ocenit krásu vašeho vozu.

Interiér

Plný nápadů

Interiér vašeho vozu SEAT může být ještě pohodlnějším, stylovým a praktickým. Co třeba elegantní nástupní lišta? Nebo chytrý držák na šálek. Dostatek místa pro vše, co chcete mít po ruce.

Přeprava

Převezte, co potřebujete

Existují věci, které prostě uvnitř auta nepřevezete. Proto jsme pro vás navrhli originální řešení extra přepravní kapacity na střeše nového SEATu Leon. Teď už nezbývá nic jiného než zabalit a vyrazit.

Objevte další možnosti
Ochrana

V perfektní formě

Udržovat nový SEAT Leon čistý, přehledný a chráněný není tak těžké, jak by se mohlo zdát. Díky gumovým ochranným částem, ochranné síti a dalšímu vybavení bude nejen kufr vašeho auta v naprostém bezpečí i při transportu větších zavazadel.

Infotainment

Aktuální technologie

Nejnovější technologie SEAT nejsou jen pod kapotou - jsou také uvnitř auta. Třeba adaptéry pro smartphone zajišťují nejvyšší úroveň konektivity. A navigační zařízení vám ukáže nejrychlejší cestu do cíle.

Další informace o modelu SEAT Leon?

Partneři SEAT blízko vás