Technologie

Chytré technologie

Udržet krok s vaším aktivním životem nemusí být vždy úplně lehké, a proto vám rozhodně pomůže mít při sobě technologie, které vám v mnoha věcech pomůžou. SEAT Leon je tu s těmi nejnovějšími vymoženostmi, díky kterým si cesty užijete ještě více.

Full Link-Technologie

Zábava pro každého

Díky technologii Full Link a 8" infotainmentu v SEAT Leon máte vše, co potřebujete pro zábavu i navigaci na správné cestě.

Zjistěte, jak to funguje
Život bez kabelů

Bezdrátová nabíječka

Pokud se vám vybije chytrý telefon, stačí jej jednoduše položit na plochu bezdrátové nabíječky, která se postará o všechno ostatní. Žít bez kabelů je přece o tolik lepší!

Komfort a technika

Vaše vlastní komfortní zóna

Dešťový a světelný senzor

Dešťový senzor detekuje, kdy prší a automaticky zapne stěrače. Opravdu snadné. S pomocí světelného senzoru váš nový SEAT Leon určí, jaké nastavení budou vaše světlomety potřebovat.

Bezklíčový přístup Kessy

Otevřete si dveře, aniž byste museli brát klíček do ruky. Pokud se nacházíte ve vzdálenosti cca 1,5 m od vozu a uchopíte kliku dveří, nebo se dotknete tlačítka pod madlem víka zavazadlového prostoru, senzor v klice dveří rozpozná klíč a automaticky odemkne vozidlo. I motor lze spustit pouhým stisknutím tlačítka.

Sladěný rytmus

Vozidlo, které chápe váš rytmus. SEAT Leon vás vždy přivítá přátelským způsobem, tlačítko Start se rozsvítí, jakmile se k vozidlu přiblížíte klíčem v ruce.

SEAT Drive Profile

Jedna z nejúspěšnějších vymožeností Leonu. Každý řidič má jiný styl jízdy a díky Leonu si můžete navolit právě ten váš! Máte v sobě sportovní srdce, či snad raději dáváte přednost vysoce komfortní jízdě? Šetříte rádi přírodu i vaši peněženku? I pro vás máme připravené nastavení auta, které vám bude vyhovovat.

Zadní parkovací kamera

Pár očí navíc

Který řidič by jednou za čas neuvítal mít oči i na zadní straně hlavy? No, tak přesně díky zadní parkovací kameře je tam prakticky máte. SEAT Leon obsahuje kvalitní zadní parkovací kameru, se kterou se již nemusíte strachovat, co je někde za vámi.

Digitální přístrojový štít

Neztrácejte pozornost

Mějte veškeré informace tam, kde je potřebujete mít. Plně digitální přístrojový štít zobrazuje vše důležité přímo před vámi. Mapy? Jsou zde. Chcete zkontrolovat tlak v pneumatikách? Jednoduché. Díky nejmodernějšímu LCD displeji s velikostí 10,2" a nejlepší obrazovou jasností, se již můžete soustředit pouze na řízení. 

Změnit zobrazení

Další informace o modelu SEAT Leon?