Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

SEAT Mii

Od

225 900

Spotřeba

4,3 l / 100 km

Emise CO2

97 g/km

Ekologie

Pohon na CNG

Bezpečnost

Safety Assist
TECHNIKA

Chytřejší uvnitř

SEAT Mii doplní váš životní styl. Proto jsme do jeho výbavy zařadili nejmodernější informační a zábavní systémy a chytré funkce z oblasti konektivity. Díky tomu bude každá vaše jízda jedinečná. SEAT Mii je vybaven vším, co potřebujete, abyste měli snadnější život, od palubního počítače až po mimořádně hospodárný motor.

Zadní parkovací senzory
SEAT EcoTrainer
Palubní počítač
Internetové vyhledávání
BEZPEČNOST

V bezpečných rukách

Bezpečnost je naší prioritou, a proto je SEAT Mii vybaven nejmodernějšími bezpečnostními systémy s pohotovými reakcemi. Jeho konstrukce splňuje nejvyšší nároky, aby bylo zaručeno, že vy i vaši spolucestující budou vždy v nejbezpečnějších rukách.

 

EKOLOGIE

Milujte svůj svět

Ve společnosti SEAT jsme přesvědčeni o tom, že řízení automobilu může přinášet potěšení a zároveň splňovat požadavky na trvalou udržitelnost. Z této filozofie jsme vycházeli během celého vývoje modelu SEAT Mii. Radost z jízdy a přátelský přístup ke světu, který sdílíme.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Finální detaily

Skvělý design si zaslouží skvělé příslušenství - vyberte si nejoblíbenější prvky z našeho širokého sortimentu, aby byl váš SEAT Mii ještě osobitější. Váš Mii, váš styl.

 

SLUŽBY

K vašim službám

Chceme, abyste si jízdu s vozem SEAT maximálně užívali bez jakýchkoli starostí. Nabízíme vám rychlé a efektivní služby nejvyšší kvality, protože pocit největší jistoty pramení z vědomí, že jste v dobrých rukách. Už si nikdy nedělejte starosti se svým vozem.

Modely SEAT Mii

Mii

STYLE

  • 14’’ kola Urban s ozdobnými kryty
  • Zpětná zrcátka a kliky dveří v barvě vozu
  • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním
  • Klimatizace
  • Navigace a rádio

od: 225 900

Konfigurátor

Mii

SPORT

  • 16’’ kola z lehkých slitin
  • Sportovní paket FR-Line
  • Přední mlhovky
  • Kožený volant
  • Beats audio s 6 reproduktory

od: 255 900

Konfigurátor

Uvedené údaje o spotřebě a emisích byly zjištěny na základě měřících procedur předepsaných právními předpisy, nicméně se v současné době ověřují v následujícím smyslu: Počínaje 1. září 2017 jsou některé typy nových vozidel homologovány dle nového standardu WLTP (Worldwide Harmonized Light Duty Vehicles Test Procedure), realističtějšího testu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2. Počínaje 1. září 2018 nahradí tento standard dosavadní standard NEDC (New European Driving Cycle). Vzhledem k realističtějším podmínkám standardu WLTP jsou hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 zjištěné při něm v mnoha případech vyšší než u standardu NEDC. V současné době jsme dle právních předpisů stále povinni uvádět hodnoty dle NEDC. V případě nových vozidel homologovaných dle standardu WLTP, jsou hodnoty zjištěné dle NEDC zpětně po přechodné období (do 2020) vypočítány z hodnot dle WLTP. Tyto hodnoty se mohou od katalogových hodnot nepatrně lišit. Tyto hodnoty jsou určeny výhradně jako pomůcka pro porovnání mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, formáty pneumatik atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Nové hodnoty dle WLTP ani přepočtené na NEDC u vozidla dle této nabídky nejsou v tuto chvíli ještě známy. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty (např. v době uzavření smlouvy či registrace vozidla) budou lišit. Více informací ohledně rozdílů mezi WLTP a NEDC zjistíte na stránkách seat.cz/wltp.