Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
TECHNOLOGIE

Proč čekat na zítřek?

Nemusíte čekat. Můžete mít všechno hned teď. Váš nový SEAT Ibiza s 8" displejem se skleněným povrchem překypuje nejmodernější technikou značky SEAT, díky níž budete projíždět městem (i svým životem) s naprostou lehkostí. Pusťte se do toho.

KONEKTIVITA

Přihrádka s konektivitou

Pokud to není snadné, pak to není mobilita. Odložte v modelu SEAT Ibiza svůj chytrý telefon do přihrádky s konektivitou a nechte ho nabíjet bez drátů a starostí. Integrovaný zesilovač GSM zajistí, že nebudete mít žádné problémy ani se signálem. 

AUDIOSYSTÉM

BeatsAudio

Každé dobrodružství potřebuje zvukový doprovod. Nový SEAT Ibiza s audiosystémem BeatsAudio™ nabízí skvělý zvuk díky zesilovači o výkonu 300 W, šesti reproduktorům a highendovému subwooferu. Užívejte si klidnou jízdu při tónech klasické hudby. Zvyšte hlasitost u techna. Můžete mít jakoukoli náladu.

Digitální přístrojový štít

Vše pod kontrolou? S novým digitálním přístrojovým štítem určitě.

Digitální přístrojový štít udělá z každé cesty jednoduchou záležitost. Jestli bude nezapomenutelnou už záleží jen na vás.

Digitální přístrojový štít

Vše pod kontrolou? S novým digitálním přístrojovým štítem určitě.

Digitální přístrojový štít udělá z každé cesty jednoduchou záležitost. Jestli bude nezapomenutelnou už záleží jen na vás.

VÍCE TECHNIKY

Neutuchající zábava

KESSY

Nastupte do vozu a rozjeďte se během okamžiku. Tlačítko pro spuštění motoru s funkcí Heartbeat začne přerušovaně svítit, jakmile se nový SEAT Ibiza automaticky při vašem příchodu odemkne. Stiskněte jej a rozbušte své srdce při nastartování vaší nové Ibizy.

Volič jízdních režimů

Chcete poklidně cestovat? Relaxujte. Cítíte touhu po sportovních výkonech? Vyberte si sportovní podvozek verze FR. Děláte věci raději po svém? Prima. Volič jízdních režimů vám umožní, aby každá jízda s vaším novým vozem SEAT Ibiza byla přesně podle vašich představ. Zvolte si režim a užívejte si. 

Zadní parkovací kamera

Zadní parkovací kamera vám bude jako pomocná ruka při couvání zobrazovat na přístrojové desce situaci za vozem, a to včetně instrukcí, jak řídit. Je-li všechno pěkně připraveno, pak už stačí jen zajet s vaším vozem SEAT Ibiza na volné parkovací místo. Bezpečně, komfortně a snadno. 

NAVIGAČNÍ SYSTÉM

8" displej se skleněným povrchem

Chcete dojet do cíle bez námahy? Nový SEAT Ibiza s 8" displejem se skleněným povrchem je vybaven integrovaným navigačním systémem včetně mapových podkladů. Zobrazuje se zde také upozornění parkovacích senzorů. Maximální konektivitu zajistí technologie Full Link, která nabízí propojení chytrého telefonu skrze aplikace Android Auto*, Apple CarPlay* nebo MirrorLink.

*Aplikace Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu oficiálně podporovány.

MOTORY

Nastartujte něco velkého.

Uvedené údaje o spotřebě a emisích byly zjištěny na základě měřících procedur předepsaných právními předpisy, nicméně se v současné době ověřují v následujícím smyslu: Počínaje 1. září 2017 jsou některé typy nových vozidel homologovány dle nového standardu WLTP (Worldwide Harmonized Light Duty Vehicles Test Procedure), realističtějšího testu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2. Počínaje 1. září 2018 nahradí tento standard dosavadní standard NEDC (New European Driving Cycle). Vzhledem k realističtějším podmínkám standardu WLTP jsou hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 zjištěné při něm v mnoha případech vyšší než u standardu NEDC. V současné době jsme dle právních předpisů stále povinni uvádět hodnoty dle NEDC. V případě nových vozidel homologovaných dle standardu WLTP, jsou hodnoty zjištěné dle NEDC zpětně po přechodné období (do 2020) vypočítány z hodnot dle WLTP. Tyto hodnoty se mohou od katalogových hodnot nepatrně lišit. Tyto hodnoty jsou určeny výhradně jako pomůcka pro porovnání mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, formáty pneumatik atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Nové hodnoty dle WLTP ani přepočtené na NEDC u vozidla dle této nabídky nejsou v tuto chvíli ještě známy. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty (např. v době uzavření smlouvy či registrace vozidla) budou lišit. Více informací ohledně rozdílů mezi WLTP a NEDC zjistíte na stránkách seat.cz/wltp.