TECHNOLOGIE

Proč čekat na zítřek?

Nemusíte čekat. Můžete mít všechno hned teď. Váš nový SEAT Ibiza s 8" displejem se skleněným povrchem překypuje nejmodernější technikou značky SEAT, díky níž budete projíždět městem (i svým životem) s naprostou lehkostí. Pusťte se do toho.

KONEKTIVITA

Přihrádka s konektivitou

Pokud to není snadné, pak to není mobilita. Odložte v modelu SEAT Ibiza svůj chytrý telefon do přihrádky s konektivitou a nechte ho nabíjet bez drátů a starostí. Integrovaný zesilovač GSM zajistí, že nebudete mít žádné problémy ani se signálem. 

AUDIOSYSTÉM

BeatsAudio

Každé dobrodružství potřebuje zvukový doprovod. Nový SEAT Ibiza s audiosystémem BeatsAudio™ nabízí skvělý zvuk díky zesilovači o výkonu 300 W, šesti reproduktorům a highendovému subwooferu. Užívejte si klidnou jízdu při tónech klasické hudby. Zvyšte hlasitost u techna. Můžete mít jakoukoli náladu.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM

8" displej se skleněným povrchem

Chcete dojet do cíle bez námahy? Nový SEAT Ibiza s 8" displejem se skleněným povrchem je vybaven integrovaným navigačním systémem včetně funkce Full Link, mapových podkladů a praktických parkovacích senzorů vzadu. Všechno budete mít pod kontrolou. Jaký je váš další cíl? 

VÍCE TECHNIKY

Neutuchající zábava

Bezklíčkový přístupový systém KESSY a tlačítko pro spuštění motoru s funkcí Heart Beat

Nastupte do vozu a rozjeďte se během okamžiku. Tlačítko pro spuštění motoru s funkcí Heart Beat začne přerušovaně svítit, jakmile se nový SEAT Ibiza automaticky při vašem příchodu odemkne. Stiskněte jej a rozbušte své srdce při nastartování vaší nové Ibizy.

Volič jízdních režimů

Chcete poklidně cestovat? Relaxujte. Cítíte touhu po sportovních výkonech? Vyberte si sportovní podvozek verze FR. Děláte věci raději po svém? Prima. Volič jízdních režimů vám umožní, aby každá jízda s vaším novým vozem SEAT Ibiza byla přesně podle vašich představ. Zvolte si režim a užívejte si. 

Zadní parkovací kamera

Zadní parkovací kamera vám bude jako pomocná ruka při couvání zobrazovat na přístrojové desce situaci za vozem, a to včetně instrukcí, jak řídit. Je-li všechno pěkně připraveno, pak už stačí jen zajet s vaším vozem SEAT Ibiza na volné parkovací místo. Bezpečně, komfortně a snadno. 

MOTORY

Nastartujte něco velkého.

1.0 TGI 66kW

(90 k)

3-VÁLCOVÝ ZÁŽEHOVÝ MOTOR

Objem / cm³: 1.0 / 999

Vrtání / zdvih, mm: 74,5 / 76,4

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 66 (90) / 4500 - 5800

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 160 / 1900 - 3500

Kompresní poměr: 10,5

Maximální rychlost, km/h: 177

Zrychlení 0-100 km/h (s): 12,1

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 4,9 m³/100 km

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 88

Efektivnost: A

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji