Nový SEAT Leon CUPRA #22

Akční paket

CUPRA #22

Euro-NCAP hodnocení

Maximální výkon

300 k

CUPRA #22

Navigace

CUPRA #22

Paket Winter

CUPRA #22

Parkovací senzory a kamera
Proč Leon Cupra #22?

Cesta k vítězství

Je to závodní duch značky SEAT. Je to vášeň pro závodění a společný směr, který spojuje cestovní vůz se závodním okruhem. Touha po neustálém pokroku, která nás žene vpřed. Je to paket CUPRA #22, který byl navržen tak, aby předčil vaše očekávání a probudil ve vás emoce závodního jezdce.

Petr Fulín

Vítěz poháru cestovních vozů ETCC 2017

Poznejte paket CUPRA #22, který byl navržen ve spolupráci s automobilovým závodníkem Petrem Fulínem.

Akcelerace, rychlost, preciznost a pocit bezpečí. Víc od svého auta nechci. Jak na okruhu, tak na silnici potřebuju mít jistotu, že se mohu na své auto 100% spolehnout. Jedině tak mohu podat takový výkon, který se ode mě očekává. Nespokojím se s průměrem, chci být nejlepší. Chci vyhrát.

Nejlepší kombinace pro váš vůz.

Leon CUPRA #22

Objevte výbavu paketu CUPRA #22

Paket CUPRA #22 je ideálním spojením volitelných prvků výbavy. Ještě lepší pocit z jízdy? Poznejte digitální přístrojový štít. Je třeba precizně zaparkovat? Pomůže vám pár očí navíc v podobě zadní parkovací kamery s parkovacími senzory vpředu a vzadu, vše se vám zobrazí na 8" dotykovém displeji rádia. Plánujete vyrazit na cestu do zahraničí? Přijde vám vhod navigační systém s mapovými podklady Evropy na SD kartě. Pohodlí v zimě? Paket Winter. To jsou vyhřívaná přední sedadla a trysky ostřikovačů.

Další prvky standardní výbavy

Už vám nic nechybí

Přední LED světlomety

Přední LED světlomety modelu SEAT Leon CUPRA jsou po zásluze ikonami designu. V jednom osobitém celku kombinují nádherný design, vylepšenou techniku a bezpečnost. 

19" kola z lehkých slitin

Ostrý design od hlavy až k patě. Broušená 19" kola z lehké slitiny ve speciálním designu dokonale završují přitažlivý vzhled nového SEATu Leon CUPRA.

CUPRA Drive Profile

Výkon a schopnosti nového modelu SEAT Leon CUPRA se přizpůsobí vám. Jízdní režimy CUPRA, Sport, Comfort a Individual vám díky širokým možnostem nastavení tuhosti odpružení, reakce na plynový pedál nebo tuhosti řízení umožní si naplno užít perfektní jízdu na jakékoliv silnici.

Nakonfigurujte si váš nový Leon CUPRA #22
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji