Originální příslušenství SEAT

Mějte víc. Dělejte víc. Buďte odvážnější.

Ve vašem světě je všechno možné. S příslušenstvím pro SEAT Arona budete cestovat elegantně a chráněni, například díky celé řadě ozdobných stylistických prvků a na míru navržených ochranných lišt. Nastal čas k rozšíření výbavy ve stylu modelu Arona..

Odolná vana do zavazadlového prostoru

Vezměte si to s sebou. Cokoli chcete.

Praktická plastová vložka do zavazadlového prostoru, vyrobená na míru, je dokonale přizpůsobená tvarům a rozměrům zavazadlového prostoru o objemu 400 litrů. Ať si chcete vzít s sebou cokoli, chraňte svůj vůz a udržujte jej v čistotě díky protiskluzovému materiálu, který byl navržen tak, abyste mohli dělat věci po svém.

Individualizace exteriéru

Pouze výběr z možností. Žádné kompromisy.

Dopřejte si ještě více stylu. Ozdobné rámečky a lišty pro mlhová světla a boční dveře vašeho vozu SEAT Arona jsou k dispozici v odstínech černý klavírní lak nebo stříbrná. Ochranné lišty pro zadní výklopné víko se dodávají s matně chromovanou povrchovou úpravou nebo s černým klavírním lakem. Nyní jste připraveni na cokoli.

Tažné zařízení

Chcete si vše vzít s sebou? Vezměte si to.

S tažným zařízením pro váš SEAT Arona bude praktičnost ještě snadnější. Nyní, bez ohledu na situaci, budete připraveni vzít si s sebou cokoli.

Ozdobný interiér

Překonejte nepřekonatelné.

Vyberte si pestrost. Volant v odstínu Fitness nebo Sophisticated? Hlavice řadicí páky, pedály a opěrka pro nohu ve stříbrném odstínu? Odlišujete se od ostatních, a to platí i pro váš nový vůz Arona.

Kola z lehké slitiny, zrcátka a prahy

Síla detailů. Je vaše.

Kola z lehké slitiny

Kola z lehké slitiny, která jsou k dispozici s průměrem ráfku 18" a lesklou povrchovou úpravou černým klavírním lakem a matným odstínem černá Sport, dávají najevo váš postoj. A proč ne? Volba je na vás.

Zpětné zrcátko

Kryt zpětného zrcátka nového modelu SEAT Arona je k dispozici v odstínu zelená Fitness nebo perleťová zlatá Sophisticated. Při každém pohledu vás potěší vytříbený styl.

Boční prahy

Nastupujte ve stylu modelu Arona. Boční prahy si můžete individualizovat v odstínech stříbrná, zelená Fitness nebo perleťová zlatá Sophisticated. Je to přesně ten druh originality, který pramení z odvážnosti.

Lapače nečistot

Vezměte to zostra. S naprostým klidem.

I nejhorší provozní podmínky zvládnete díky lapačům nečistot, které se připevní za kola, aby chránily váš SEAT Arona před zbytečným znečištěním či dokonce poškozením.

Další informace o modelu SEAT Arona?

Partneři SEAT blízko vás