Technologie

Mimořádná nápaditost

Nejvyspělejší technologie ve vnitřní a vnější výbavě modelu SEAT Ateca umožní hladký průběh každého dne bez jakéhokoli stresu. Díky tomu si budete užívat každou minutu jízdy.

4DRIVE - pohon všech kol

Nic neohrozí vaši rutinu

Pohon všech kol vám umožní plynulou a klidnou jízdu v jakémkoli počasí a při jakémkoli stavu vozovky. Aktivací jízdních režimů Off Road a Snow zůstane všechno úžasné, každý den.

Kde všude mohu jezdit?
Top View kamera & Parkovací asistent

Snadné parkování

Stresu z každodenního parkování vás zbaví kamerový systém, který nabízí obraz okolí v rozsahu 360°, a parkovací asistent, který používá ultrazvukové senzory k měření vzdálenosti vozu od překážek a dokonce převezme místo řidiče řízení.

Bezdrátová nabíječka

Vybitý telefon? Žádný problém.

Pokud se vám vybije chytrý telefon, stačí jej jednoduše položit na plochu bezdrátové nabíječky, která se postará o všechno ostatní.

Technologie pro vás

Světlé stránky života

Bezdotykové elektrické ovládání kufru

Díky funkci virtuálního pedálu, kterou zajišťuje senzor pod zádí vozidla, lze dveře zavazadlového prostoru nového modelu SEAT Ateca otevřít bezdotykově. To znamená, že i s rukama plnýma tašek je můžete otevřít, aniž byste museli hnout prstem.

Kessy - bezklíčový přístup

Díky této funkci již nebudete muset vyndávat klíčky ze své kapsy, abyste odemkli svůj vůz. Jednoduše přistupte k vozidlu, které se odemkne v závislosti na vaší vzdálenosti.

Heartbeat

Tlačítko pro spuštění motoru je osvětleno funkcí Heart Beat, kdykoli se řidič s klíčkem přiblíží k vozu.

Výklopné tažné zařízení s elektrickým odjištěním

Díky této skvělé funkci se elektricky výklopné tažné zařízení vysune po stisknutí tlačítka. S novým modelem SEAT Ateca budete připraveni na cokoli.

Full Link

Nepřetržité spojení s okolním světem

Technologie Full Link v novém modelu SEAT Ateca vám umožní propojit chytrý telefon s vaším vozem pomocí technologií Apple CarPlay, Android Auto nebo MirrorLink, v závislosti na vašem zařízení. Díky tomu můžete kdykoli maximálně využívat vaše mobilní aplikace.

*Aplikace Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu oficiálně podporovány.

Změnit obrazovku
SEAT Drive Profile

Řiďte si podle svých představ

SEAT Ateca je agilní v jakýchkoli podmínkách a umožňuje vám změnit jízdní režim pouhým otočením voliče jízdních režimů. Na výběr máte jízdní režimy Normal, Eco, Sport, Individual, Off Road a Snow.

Nezávislé topení

Poznejte komfort.

Sbohem, zimo. Pořiďte si vaši Atecu s nezávislým vyhříváním, které udržuje teplo vždy a všude.

Další informace o modelu SEAT Ateca?