Originální příslušenství SEAT

Větší nabídka, větší radost

Jestli máte pocit, že vašemu Leon Sportstourer něco chybí, pak vězte, že pro vás máme k dispozici spoustu originálního příslušenství, se kterým vždy vybočíte z řady! Objevte další možnosti, které vám nabízí.

Přeprava

Řešení pro každé zavazadlo

Auto s celou řadou příslušenství k personalizaci - prostě tak, jak to chcete a jak se vám to líbí. Váš Leon, vaše příslušenství, váš styl.

Výkon

Sportovní charakter

Zdůrazněte sportovní charakter vašeho vozidla - s originálním příslušenstvím SEAT máte jedinečnou příležitost. Sportovní dekory vozidel, aerodynamické kity, sportovní pedály a mnohem víc.

Kola z lehkých slitin

Od elegantní po sportovní

Ať už dáváte přednost sportovnímu nebo elegantnímu vzhledu, stylová litá kola z lehkých slitin značky SEAT nabízejí ten správný design pro každý vkus.

Boční prahy

Detailní individualizace

Když naši designéři navrhovali nový SEAT Leon Sportstourer a jeho příslušenství, přemýšleli také o detailech, které dělají auto autem. To platí například i o bočních prazích, které si můžete přizpůsobit přesně vašemu stylu.

Prohlédněte si různá provedení
Infotainment

Aktuální technologie

Nejnovější technologie SEAT nejsou jen pod kapotou - jsou také uvnitř auta. Třeba adaptéry pro smartphone zajišťují nejvyšší úroveň konektivity. A navigační zařízení vám ukáže nejrychlejší cestu do cíle.

Ochrana

Dokonale chráněn

Aby Váš SEAT vypadal jako nový co nejdéle, pomůžeme vám například vana do zavazadlového prostoru, díky které zůstane zavazadlový prostor čistý.

Další informace o modelu SEAT Leon Sportstourer?

Partneři SEAT blízko vás