Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
Servisní balíčky SEAT

Až 5 let bez nákladů na servis

Servisní balíčky

SEAT Servisní balíčky jsou doplňkovou službou, která kryje náklady na servisní úkony (výměna oleje, filtrů, zapalovacích svíček apod.) předepsané výrobcem po dobu až 5 let nebo zvolený počet najetých kilometrů. V závislosti na volbě produktu (úrovně servisního balíčku) může služba zahrnovat i náklady na výměnu dílů z důvodu běžného opotřebení. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního partnera v České republice. Službu spravuje SEAT Financial Services.

Výhody pro zákazníky

  • Servisní úkony jsou po dobu platnosti a v rozsahu podle varianty služby plně kryty bez vlivu inflace nebo zdražení náhradních dílů - zákazník má náklady na servis jasně naplánovány a pod kontrolou.
  • Zvýšení hodnoty vozidla při prodeji - SEAT Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu a po jeho prodeji jej může uplatňovat další majitel, a to až do naplnění konkrétních limitů (doba nebo najeté kilometry).
  • Prokazatelná servisní historie vozidla - ojeté vozidlo se zárukou historie servisní péče prováděné v síti autorizovaných servisních partnerů SEAT se lépe prodává a kupující má takto jistotu, že o vozidlo bylo po celou dobu jeho provozu profesionálně pečováno.

Servisní balíček si můžete objednat na:

Nový vůz

Při objednání do výroby, např. přes konfigurátor.

Přejít do konfigurátoru

Nový skladový vůz

Přes autorizovaného prodejce nebo servis.

Přejít do nabídky skladových vozů

Váš stávající vůz

Pouze varianta "Service", před absolvováním první předepsané prohlídky a se stářím vozu do 2 let.

Partneři SEAT blízko vás