Bezpečnost

Bezpečnost na prvním místě.

Nový SEAT Ibiza přichází s inovativní bezpečnostní technologií, takže si v klidu můžete užívat řízení bez zbytečného stresu navíc. Kdo říká, že řízení musí být jen dřina?

Asistent dálkových světel

Ani málo, ani moc.

Noční řízení se zapnutými dálkovými světly? Nový SEAT Ibiza detekuje vozidla před vámi a automaticky ztlumí světla, aby minimalizoval oslnění.

Senzor únavy řidiče

Dáme krátkou pauzu?

Systém detekuje únavu řidiče a poskytuje vizuální a zvukové signály, které vám doporučí, že je čas si na chvíli odpočinout.

Travel Assist a Adaptivní tempomat ACC

S proudem cesty, stále vpřed.

Funkce Travel Assist vás automaticky udržuje v bezpečné vzdálenosti od vozidla před vámi a v rámci povolené rychlosti. O jednu starost míň.

Lane Assist

Ten správný směr.

Multifunkční kamera detekuje značení na cestě a udržuje vás plynule v proudu silnice.

Airbagy

Polstrovaná pevnost.

Nový systém airbagů SEAT Ibiza, poskytuje ochranu z každého úhlu. V případě nehody zaručuje bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout. Jen pro jistotu.

Další informace o novém modelu SEAT Ibiza?

Asistenční systémy jsou elektronické pomocné prostředky v motorových vozidlech, které pomáhají řidiči v určitých jízdních situacích. Tyto systémy však podléhají fyzickým a systémovým omezením a nezbavují řidiče odpovědnosti za řízení jeho vozidla. Prosím, informujte se (před první cestou) v návodu k obsluze.