FR Black Edition

Síla je v detailech.

Rozjeďte to stylově a v ostrém tempu. Objevte sportovní design a nadstandardní výbavu vozu SEAT Ibiza FR Black Edition.

SEAT Ibiza FR Black Edition

Ještě ostřejší a stylovější.

Objevte novou vrcholnou výbavovou linii FR Black Edition a její nadstandardní výbavu.

18" černá kola z lehkých slitin Performance IV
Full LED světlomety Plus
Černý aero paket
Paket Vision Plus

Ibiza FR Black Edition zvýhodnění až 72 900 Kč*

SEAT Ibiza FR Black Edition. Je na čase být ještě více vidět. Rozjeďte to stylově a v ostrém tempu. Objevte sportovní design a nadstandardní výbavu vozu SEAT Ibiza FR Black Edition.

  • Černý aero paket (černé prahové lišty a střešní spoiler)
  • 18" černá kola z lehkých slitin Performance IV
  • Černé čalounění sedadel Dinamica
  • Full LED světlomety Plus
  • Paket Vision Plus
Ve znamení tmavých doplňků

Exteriér

Střešní spoiler a aerodynamické boční lišty v černém odstínu. Nové Full LED světlomety Plus. Zrcátka v černém odstínu. Tmavá okýnka od B sloupku. Objevte ještě sportovnější design exteriéru. 

Stvořen pro náročné

Interiér

Poznejte Paket Deluxe a jeho exkluzivní černé čalounění Dinamica na vlastní kůži.  Nechte se unést tmavým interiérem vozu a zařaďte rychlost se sportovními hliníkovými pedály. Jste připraveni to rozjet?

 

Zasloužíte si více

Technologie

Jezděte v interiéru, ze kterého září příjemná atmosféra. Nové ambientní osvětlení výdechů klimatizace prozáří tmavý interiér vozu a navíc s Paketem Vision Plus zaparkujete bez problémů. 

Novinka, kterou musíte zažít.

Kombinovaná spotřeba a emise CO2 Seat Ibiza paliva 4,7 -6,1 l / 100 km, 107-135 g/km**.

 *  Pro konkrétní podmínky a cenovou nabídku se obracejte na autorizované prodejce SEAT. Akce trvá do 29. 2. 2024 nebo do odvolání a pouze pro skladové vozy SEAT Ibiza. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

 Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 došlo k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).

**Rozsah WLTP hodnot, nepřepočtené hodnoty do NEDC.