Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
BEZPEČNOST

Život je příliš krátký na to, abyste si dělali starosti.

Uvolněte se. Nový SEAT Ibiza se postará o vaši bezpečnost. S pocitem jistoty můžete klidně zapomenout na detaily a zaměřit se na celek. Například na množství zábavy, kterou si právě užíváte.

Zůstaňte v klidu

Kryjeme vám záda

Senzor únavy řidiče

Senzor únavy řidiče monitoruje chování řidiče a pokud detekuje známky únavy projevující se nestandardními chybami v řízení, upozorní řidiče vizuálně i akusticky, že si má odpočinout.

Adaptivní tempomat ACC

Adaptivní tempomat ACC (Adaptive Cruise Control) s omezovačem rychlosti upravuje rychlost jízdy v závislosti na vpředu jedoucím vozidle. Stačí tak pouze nastavit požadovanou rychlost a nová Ibiza se o vše ostatní postará.

Front Assist

Front Assist sleduje situaci před vozidlem a v případě náhlého brzdění vpředu jedoucích vozidel a hrozící srážky samočinně aktivuje brzdy, aby předešel kolizi nebo alespoň zmírnil její následky.

Dýchejte klidně

Dojde-li k nejhoršímu, aktivuje inteligentní řídicí jednotka airbagů nového modelu SEAT Ibiza nejlepší ochranu pro příslušnou situaci. Řidiče a spolujezdce vpředu chrání čelní, boční a hlavové airbagy.

ESC

Usnadněte si řízení

Nová generace elektronicky řízeného stabilizačního systému ESC (Electronic Stability Control) plní dokonale svou funkci. Na jakýkoli náznak prokluzu kol váš nový SEAT Ibiza okamžitě zareaguje, sníží výkon motoru a podle potřeby přibrzdí jednotlivá kola. Součástí brzdového systému je také funkce multikolizní brzdy, která v případě nehody zabrání nebezpečným sekundárním kolizím.

Asistent pro rozjezd do kopce

Jízda bez hranic

S asistenční funkcí pro rozjezd do kopce se v novém modelu SEAT Ibiza snadno rozjedete i ve svahu. Funkce zabraňuje zpětnému pohybu vozidla při rozjezdu ve strmém svahu.

Systém sledování tlaku v pneumatikách

Chcete řídit bezpečně?

Kontrolujte tlak v pneumatikách. Váš SEAT Ibiza to ale zvládne za vás. Speciální systém sledování tlaku v pneumatikách bude mít vše pod kontrolou, abyste mohli řídit s pocitem naprosté jistoty.