Bezpečnost

Život je příliš krátký na to, abyste si dělali starosti.

Uvolněte se. Nový SEAT Ibiza se postará o vaši bezpečnost. S pocitem jistoty můžete v klidu a pohodě řídit.

Airbag

Vydechněte.

Dojde-li k nejhoršímu, inteligentní řídicí jednotka airbagů nového modelu SEAT Ibiza aktivuje tu nejlepší ochranu pro danou situaci. Řidiče a spolujezdce vpředu chrání čelní, boční a hlavové airbagy.

Bezpečnost v autě

Kryjeme vám záda.

Senzor únavy řidiče monitoruje chování řidiče a pokud detekuje známky únavy projevující se nestandardními chybami v řízení, upozorní řidiče vizuálně i akusticky, že si má odpočinout.

Adaptivní tempomat ACC (Adaptive Cruise Control) s omezovačem rychlosti upravuje rychlost jízdy v závislosti na vpředu jedoucím vozidle.

Front Assist sleduje situaci před vozidlem a v případě náhlého brzdění vpředu jedoucích vozidel a hrozící srážky samočinně aktivuje brzdy, aby předešel kolizi nebo alespoň zmírnil její následky.

Přehled funkcí
Stabilizační systém (ESC)

Usnadněte si řízení

Nová generace elektronicky řízeného stabilizačního systému ESC (Electronic Stability Control) plní dokonale svou funkci. Na jakýkoli náznak prokluzu kol váš nový SEAT Ibiza okamžitě zareaguje, sníží výkon motoru a podle potřeby přibrzdí jednotlivá kola. Součástí brzdového systému je také funkce multikolizní brzdy, která v případě nehody zabrání nebezpečným sekundárním kolizím.

 

Systém sledování tlaku v pneumatikách

Chcete řídit bezpečně?

Kontrolujte tlak v pneumatikách. Váš SEAT Ibiza to ale zvládne za vás. Speciální systém sledování tlaku v pneumatikách bude mít vše pod kontrolou, abyste mohli řídit s pocitem naprosté jistoty.

Další informace o modelu SEAT Ibiza?