Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
DESIGN

NEJMODERNĚJŠÍ VZHLED

Nový SEAT Leon byl vytvarován předními designéry, kteří použili to nejlepší z předcházející verze Leona a doladili dané věci k dokonalosti. Užijte si nejlepší chvíle vašeho života v tomto jedinečném, prostorném a designově unikátním voze.

EXTERIÉR

Ikonická figura

Exteriér nového SEATu Leon ještě přidává na sex-appealu. Pečlivě navržené a vytvarované linie vybroušené k dokonalosti společně s ostrými hranami a stylovými nárazníky dodávají autu unikátní charakter.

FULL LED SVĚTLOMETY

Rozsvítí každou cestu

Vyzkoušejte světla

Full LED světlomety v novém SEATu Leon jsou opět unikátní. Díky jedinečné technologii spojení umění designu a umění světla dosáhnete skvělé viditelnosti i za těch nejhorších podmínek. Jednoznačně jde o jedno z největších vylepšení oproti předchozí verzi.

Barvy

Ukažte svou pravou barvu

Další
KOLA

Vše se točí kolem stylu

Správná kola udělají z vašeho SEATu ještě větší šperk. Vyberte si z našich 15 až 19 palcových kol, které zlepší výkonnost a podtrhnou sportovní vzhled vašeho vozu.

INTERIÉR

Račte nasednout

Vnitřek nového SEATu Leon byl přetvořen k vaší ještě větší spokojenosti. Leon je nyní bezpečnější, jelikož vše, co řidič potřebuje ovládat, nalezne doslova v dosahu prstů. S kvalitními materiály a nově vytvořenou palubní deskou a plně funkčním LED osvětlením budete v autě naprosto spokojeni.

INTERIÉR

Krása vychází zevnitř

Uvnitř Leonu najdete jen ty nejlepší materiály, které se daly použít na výrobu povrchu. Tlačítka, displeje a vypínače jsou uspořádány intuitivně, palubní deska je navržena ve dvou barevných tónech a perfektně tvarované sedačky zvyšují sportovního ducha Leonu. Bez kompromisů v oblasti komfortu na cestách.

Ambientní osvětlení

Osvětlení podle nálady

Změňte barvu světla

Vytvořte si svoje vlastní prostředí, v němž se budete cítit skvěle. Díky možnosti výběru z více barev osvětlení interiéru si budete vždy užívat dokonalou atmosféru. Na výběr máte osm různých barev, jejichž jas si můžete dle libosti upravovat.

Stupeň výbavy Xcellence

Ještě elegantnější vzhled

Vaše rodina si zaslouží cestovat ve velkolepém stylu. V novém modelu SEAT Leon se stupněm výbavy XCELLENCE se dokonce i nejkratší jízdy promění v malé události. Velmi kvalitní chromované ozdobné prvky a elegantní povrchové úpravy dokonale završují elegantní vzhled.

Panoramatické skleněné posuvné střešní okno

Světlé okamžiky při každé jízdě

Světlomety pro denní svícení a LED světlomety

Rozzáří každý den

Zadní světla z LED diod

Kombinace designu a vyspělé techniky

Maska chladiče

V chromovaném diamantovém designu

Přístrojová deska

Ergonomický design