Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
PŘÍSLUŠENSTVÍ

Tohle je váš Leon

Auto s celou řadou příslušenství k personalizaci - prostě tak, jak to chcete a jak se vám to líbí. Váš Leon, vaše příslušenství, váš styl.

AERODYNAMICKÝ KIT

Staňte se leaderem

Nový SEAT Leon je připravený vystoupit z davu a ujmout se role leadera, a to nejen díky tomuto nepřehlédnutelnému nádhernému aerodynamickému kitu. Ujměte se vedení a ukažte ostatním, jak má vypadat správné auto. Nechte se obdivovat a dovolte lidem ocenit krásu vašeho vozu.

Samolepky pruhů

Závodní pruhy

Nový SEAT Leon nepotřebuje k majestátnosti žádné přídavky. Nicméně chcete-li mu dodat závodní vzhled, tyto sportovní pruhy jsou tím pravým. Někdo říká, že vypadají sportovně. Někdo říká, že vypadají přitažlivě. My říkáme, že vypadají nezastavitelně.

Přepravní řešení

Převezte, co potřebujete

Objevte další možnosti

Existují věci, které prostě uvnitř auta nepřevezete. Proto jsme pro vás navrhli originální řešení extra přepravní kapacity na střeše nového SEATu Leon. Teď už nezbývá nic jiného než zabalit a vyrazit.

Nejlepší je být připraven

Sněhové řetězy

Pro výjezd na hory je nejlepší být připraven. S našimi originálními řetězy nový SEAT Leon projede i netušené cesty. S řetězy už se žádné cesty bát nemusíte.

Ochranné příslušenství

V perfektní formě

Udržovat nový SEAT Leon čistý, přehledný a chráněný není tak těžké, jak by se mohlo zdát. Díky gumovým ochranným částem, ochranné síti a dalšímu vybavení bude nejen kufr vašeho auta v naprostém bezpečí i při transportu větších zavazadel.

Prohlédněte si online ceník příslušenství