Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

SEAT Leon CUPRA #22

Akční paket

CUPRA #22

Euro-NCAP hodnocení

Maximální výkon

300 k

CUPRA #22

Navigace

CUPRA #22

Paket Winter

CUPRA #22

Parkovací senzory a kamera
Proč Leon Cupra #22?

Cesta k vítězství

Je to závodní duch značky SEAT. Je to vášeň pro závodění a společný směr, který spojuje cestovní vůz se závodním okruhem. Touha po neustálém pokroku, která nás žene vpřed. Je to paket CUPRA #22, který byl navržen tak, aby předčil vaše očekávání a probudil ve vás emoce závodního jezdce.

Petr Fulín

Vítěz poháru cestovních vozů ETCC 2017

Poznejte paket CUPRA #22, který byl navržen ve spolupráci s automobilovým závodníkem Petrem Fulínem.

Akcelerace, rychlost, preciznost a pocit bezpečí. Víc od svého auta nechci. Jak na okruhu, tak na silnici potřebuju mít jistotu, že se mohu na své auto 100% spolehnout. Jedině tak mohu podat takový výkon, který se ode mě očekává. Nespokojím se s průměrem, chci být nejlepší. Chci vyhrát.

Nejlepší kombinace pro váš vůz.

Leon CUPRA #22

Objevte výbavu paketu CUPRA #22

Paket CUPRA #22 je ideálním spojením volitelných prvků výbavy. Ještě lepší pocit z jízdy? Poznejte digitální přístrojový štít. Je třeba precizně zaparkovat? Pomůže vám pár očí navíc v podobě zadní parkovací kamery s parkovacími senzory vpředu a vzadu, vše se vám zobrazí na 8" dotykovém displeji rádia. Plánujete vyrazit na cestu do zahraničí? Přijde vám vhod navigační systém s mapovými podklady Evropy na SD kartě. Pohodlí v zimě? Paket Winter. To jsou vyhřívaná přední sedadla a trysky ostřikovačů.

Další prvky standardní výbavy

Už vám nic nechybí

Přední LED světlomety

Přední LED světlomety modelu SEAT Leon CUPRA jsou po zásluze ikonami designu. V jednom osobitém celku kombinují nádherný design, vylepšenou techniku a bezpečnost. 

19" kola z lehkých slitin

Ostrý design od hlavy až k patě. Broušená 19" kola z lehké slitiny ve speciálním designu dokonale završují přitažlivý vzhled nového SEATu Leon CUPRA.

CUPRA Drive Profile

Výkon a schopnosti nového modelu SEAT Leon CUPRA se přizpůsobí vám. Jízdní režimy CUPRA, Sport, Comfort a Individual vám díky širokým možnostem nastavení tuhosti odpružení, reakce na plynový pedál nebo tuhosti řízení umožní si naplno užít perfektní jízdu na jakékoliv silnici.

Performance Carbon

Vylaďte si váš nový Leon CUPRA ST k naprosté dokonalosti s exkluzivním paketem Performance Carbon. Díky speciálním 19" diskům z lehkých slitin v designu CUPRA R a karbonovým doplňkům se zaručeně odlišíte. Paket obsahuje také brzdy Brembo s červenými třmeny a speciálně vyladěný výfukový systém CUPRA.

Karbonový spojler předního nárazníku

Skořepinová sedadla s Alcantarou

19" kola CUPRA R a brzdy Brembo

Karbonový difuzor a speciální výfukový systém

Leon ST CUPRA Performance Carbon

Nakonfigurujte si váš nový Leon CUPRA #22