Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
DESIGN

Dokonalé tvary

Nový SEAT Leon CUPRA má efektivní, dynamické a moderní tvary. Jeho osobitý, moderní charakter pramení z aerodynamických linií, díky nimž je pohled na tento krásný vůz stejným potěšením, jako jej řídit.

VNĚJŠÍ DESIGN

Dynamika ze všech stran

Zevnějšek je někdy stejně důležitý jako vnitřní hodnoty. A v případě nového modelu SEAT Leon CUPRA je i stejně krásný. Pečlivě vedené linie a křivky vytvářejí aerodynamickou karoserii a kultovní moderní siluetu, kterou si každý vybaví, když se řekne CUPRA.

Přední LED světlomety

Posviťte si na silnici

Přední LED světlomety nového modelu SEAT Leon CUPRA jsou po zásluze ikonami designu. V jednom osobitém celku kombinují nádherný design, vylepšenou techniku a bezpečnost. 

VNĚJŠÍ DETAILY

Příklady nejvyšší kvality

MASKA CHLADIČE CUPRA

Klasický prvek modelů CUPRA: propracovaná maska chladiče dodá přídi vašeho Leonu styl a výraz. Zahrnuje charakteristické logo CUPRA.

SPOILER CUPRA

Poskytněte svému vozu SEAT Leon CUPRA aerodynamický vzhled a závodní styl zadním spoilerem s jednoduchým a zároveň nádherným designem. Využijte tento sportovní prvek a nechte všechny ostatní za sebou.

DVOJITÁ KONCOVKA VÝFUKOVÉ SOUSTAVY

Záď modelu SEAT Leon CUPRA ještě nikdy nevypadala tak dobře. Dvojité koncovky výfukové soustavy prozrazují připravenost modelu CUPRA ke startu do závodu. A pro nejnovější verzi tohoto hvězdného atleta byly dvojité koncovky výfukové soustavy přepracovány v zájmu vyšších výkonových parametrů a nižší spotřeby paliva. Modelu CUPRA dodávají také osobitý a atraktivní zvukový projev.

Barvy karoserie

Barvy podle libosti

Další
KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Exkluzivní kola pro verzi CUPRA

Ostrý design od hlavy až k patě. Nový SEAT Leon CUPRA má kola z lehké slitiny ve speciálním designu, který dokonale završuje přitažlivý exteriér.

VNITŘNÍ DESIGN

Důležitost ergonomie

Interiér nového modelu SEAT Leon CUPRA byl ergonomicky navržen pro řidiče. Na výběr máte rozmanité varianty interiéru ve vysoké kvalitě.

Vícebarevné ambientní osvětlení

Zintenzivněte své emoce

Díky osmi různým barvám můžete zintenzivnit vzrušení nebo zesílit pohodovou atmosféru v interiéru nového modelu SEAT Leon CUPRA. Ať prožíváte na silnici cokoli, po ruce budete mít vždy barvu, která podpoří Vaši náladu.

Detaily interiéru

U modelu CUPRA můžete vždy očekávat působivou vytříbenost i u těch nejmenších detailů. Ve velmi kvalitním interiéru s ergonomickým designem si můžete užívat všechny aspekty jízdy i skutečné potěšení z řízení.

Nasvícené nástupní lišty CUPRA

Anatomická sedadla

Ergonomický styl

Digitální panel

Všechny přístroje pěkně pod kontrolou. Kompletně digitální panel.

Chromované pedály

Zavazadlový prostor

Prostor, který vás nadchne

V novém modelu SEAT Leon CUPRA ST naleznete až 1470 litrů prostoru pro zavazadla. To je pozoruhodné, nemyslíte? S tak velkým prostorem je nejvhodnější doba k tomu, abyste se odvážili vyzkoušet si své vlastní limity.