Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
Originální příslušenství SEAT®

VYLEPŠENÁ FUNKČNOST

K dispozici máte příslušenství pro uspokojení jakýchkoli potřeb. Díky nim budete mít život za volantem nového modelu SEAT Leon CUPRA ještě snadnější a příjemnější. Prostudujte si kompletní sortiment a vyberte si příslušenství vhodné pro váš životní styl.

ŘEŠENÍ PRO PŘEPRAVU NÁKLADU

Odvezete všechno

Všechno, co potřebujete přepravit, má své místo ve vašem voze SEAT Leon CUPRA, a pokud myslíte, že to není pravda, můžete vždy použít funkční řešení pro přepravu nákladu na střeše. Nenechávejte nic doma, když se chystáte na výlet.

Lapače nečistot

Zabraňte rozstřikování nečistot

Lapače nečistost zabrání znečišťování spodní části vašeho nového vozu SEAT Leon CUPRA při jízdě v blátě, písku nebo jakémkoli jiném terénu.

Speciální prvky výbavy

Více funkčnosti

Kryt klíčku

U nového modelu SEAT Leon CUPRA má všechno dravý charakter a styl, dokonce i klíček od vozu! Dopřejte mu elegantní ochranný kryt a už se o něj nemusíte starat.

Držák nápojů

Tento držák nápojů s geniálním designem vám navíc umožní mít po ruce důležité věci, které potřebujete, jako například chytrý telefon nebo platební kartu.

Oboustranná rohož do kufru

Váš vůz by měl být vždy čistý, dokonce i na podlaze zavazadlového prostoru. Chraňte ji před nečistotami a kapalinami oboustrannou rohoží. Díky dvěma různým povrchům si váš nový SEAT Leon CUPRA dlouho zachová vzhled nového vozu.

Prohlédněte si online ceník příslušenství