Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
TECHNOLOGIE

Posadit se a užívat si

Stresu na cestách vás zbaví vyspělá technika, jako je například bezdrátová nabíječka, bezklíčový přístupový systém Kessy nebo digitální přístrojový štít. Díky tomu se můžete jednoduše posadit a vychutnávat si každý okamžik jízdy.

Bezdrátová nabíječka

Neustále v pohybu

Udržujte ve svém voze pořádek bez kabelů. Díky bezdrátové nabíječce můžete být v pohybu celý den, a bez starostí, že se vám zase vybije baterka v telefonu.

Digitální přístrojový štít

Neztrácejte pozornost

Mějte veškeré informace tam, kde je potřebujete mít. Plně digitální přístrojový štít zobrazuje vše důležité přímo před vámi. Mapy? Jsou zde. Chcete zkontrolovat tlak v pneumatikách? Jednoduché. Díky nejmodernějšímu LCD displeji s velikostí 10,2" a nejlepší obrazovou jasností, se již můžete soustředit pouze na řízení. 

ZMĚNIT ZOBRAZENÍ

ZMĚNIT ZOBRAZENÍ

Digitální přístrojový štít

Neztrácejte pozornost

Mějte veškeré informace tam, kde je potřebujete mít. Plně digitální přístrojový štít zobrazuje vše důležité přímo před vámi. Mapy? Jsou zde. Chcete zkontrolovat tlak v pneumatikách? Jednoduché. Díky nejmodernějšímu LCD displeji s velikostí 10,2" a nejlepší obrazovou jasností, se již můžete soustředit pouze na řízení. 

CUPRA DRIVE PROFILE

Výkon na míru

Výkon a schopnosti nového modelu SEAT Leon CUPRA se přizpůsobí vám. Jízdní režimy CUPRA, Sport, Comfort a Individual vám díky širokým možnostem nastavení tuhosti odpružení, reakce na plynový pedál nebo tuhosti řízení umožní si naplno užít perfektní jízdu na jakékoliv silnici.

Zábavní systém

Media System Plus

Objevte naše technologie

Nejlepší zábava při každé jízdě. Media System Plus s 8" displejem zahrnuje funkce audiosystému a díky systému Full Link snadno propojí váš chytrý telefon s vozidlem. Můžete tak využívat aplikace jako Android Auto*, Apple CarPlay*, MirrorLink, prohlížet obrázky a mnoho dalších užitečných funkcí.

*Aplikace Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu oficiálně podporovány.

Zadní parkovací kamera

Pár očí navíc

Který řidič by neuvítal mít oči i vzadu? Nový SEAT Leon CUPRA vám nabídne něco podobného v podobě zadní parkovací kamery. S tímto prvkem výbavy vám neunikne nic z toho, co se děje za vámi.

Prvky výbavy na přání

Zvýšená dávka adrenalinu

Převodovka DSG

Komfort automatického řazení s agilitou mechanické převodovky. Převodovka DSG vám umožní užívat si hladké řazení s menšími ztrátami výkonu.

UZÁVĚRKA PŘEDNÍHO DIFERENCIÁLU

Uzávěrka předního diferenciálu přenáší hnací sílu při průjezdu zatáčkou na vnější kolo, čímž zvyšuje trakci nového modelu SEAT Leon CUPRA a předchází omezení jízdního výkonu.

SPORTOVNÍ PŘÍSTROJE

Sportovní uživatelské rozhraní modelu CUPRA snoubí funkčnost s vytříbenou estetikou. Tři kruhové přístroje nabízejí informace o teplotě motorového oleje, plnicím tlaku turba a hodnotě přetížení.

Pohon všech kol 4DRIVE

Odvaha k novým zážitkům

Zažijte strhující výkon 300 koní v novém modelu SEAT Leon CUPRA, který je poháněn naším nejvýkonnějším motorem všech dob. Pokud hledáte vyšší výkon, tady jste správně. A víte, co je ještě lepší? V modelu CUPRA ST si můžete užívat také náš nejvyspělejší systém pohonu všech kol 4Drive. Tak na co čekáte?

MOTORY

Hrubá síla

2.0 TSI 213kW DSG

(290 k)

4-VÁLCOVÝ ZÁŽEHOVÝ MOTOR

Objem / cm³: 2.0 / 1984

Vrtání / zdvih, mm: 82,5 / 92,8

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 213 (290) / 5400 - 6500

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 380 / 1950 - 5300

Kompresní poměr: 9,3

Maximální rychlost, km/h: 250

Zrychlení 0-100 km/h (s): 6,0

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 6,7

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 152

Efektivnost: D

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).