Technologie

Světelné roky napřed.

Nový SEAT Leon Sportstourer. Poprvé s konektivitou uvnitř vozu i mimo něj. Představujete si, co by mohla ještě přinést budoucnost?

Digitální přístrojový štít

Pomůže vám zazářit.

Chcete zcela individualizované zážitky z jízdy? Vyberte si, jak se vám budou na  displeji s vysokým rozlišením zobrazovat mapy, informace o hudbě, trase a asistenčních systémech.

Další náhledy
SEAT CONNECT

Váš vůz. Vždy na dosah ruky.

Kompletně připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Ať jste za volantem nebo kdekoliv jinde.

Komfort

Život s úsměvem.

BeatsAudio™

Poslouchejte hudbu tak, jak má znít. Prostřednictvím devíti reproduktorů, jednoho subwooferu a nového zesilovače pro podmanivou kvalitu zvuku.

Nezávislé topení

Už nikdy nenastupujte do studeného vozu. Aktivujte topení dálkově. A váš vůz se vyhřeje - ještě dřív, než do něj nastoupíte.

SEAT Drive Profile

Tužší řízení? Měkčí odpružení? Jezděte podle své nálady.

Parkovací asistent

Vaše místo na slunci.

Musíte zaparkovat? Pomoc máte po ruce. Váš Leon Sportstourer, se trefí i do těsné mezery za vás. Používejte zadní parkovací kameru, díky níž budete parkovat ještě snadněji.

Bezdrátová nabíječka

Žádná nabíječka? Žádný problém.

Máte vybitý telefon? Energii doplní bezdrátová nabíječka. Stačí položit váš chytrý telefon do přihrádky na přístrojové desce a nabíjíte.

Další informace o novém modelu SEAT Leon Sportstourer?