Technologie

Chytré technologie

SEAT Leon Sportstourer přichází se všemi nejmodernějšími technologiemi, které jsou k rodičovství potřeba. Nyní se již budete moci více soustředit na vaše děti, než na věci kolem vás. Například bezdrátová nabíječka, parkovací asistent nebo Lane Assist vám budou pomáhat každý den.

Bezdrátová nabíječka

Život bez kabelů

Pokud se vám vybije chytrý telefon, stačí jej jednoduše položit na plochu bezdrátové nabíječky, která se postará o všechno ostatní. Žít bez kabelů je přece o tolik lepší!

Digitální přístrojový štít

Neztrácejte pozornost

Mějte veškeré informace tam, kde je potřebujete mít. Plně digitální přístrojový štít zobrazuje vše důležité přímo před vámi. Díky nejmodernějšímu LCD displeji s velikostí 10,2" a nejlepší obrazovou jasností, se již můžete soustředit pouze na řízení.

Zadní parkovací kamera

Pár očí navíc

Zpětná kamera
Parkovací asistent
Senzory parkovacího asistenta
Zábava a informace

Media System Plus

Nejlepší zábava při každé jízdě. Media System Plus s 8" displejem zahrnuje funkce audiosystému a díky systému Full Link snadno propojí váš chytrý telefon s vozidlem. Můžete tak využívat aplikace jako Android Auto*, Apple CarPlay, MirrorLink, prohlížet obrázky a mnoho dalších užitečných funkcí.

*Aplikace Android Auto není na českém trhu oficiálně podporována.

Objevte naše technologie
Komfort a technika

Vaše vlastní komfortní zóna

SEAT Drive Profile

Jedna z nejúspěšnějších vymožeností Leonu. Každý řidič má jiný styl jízdy a díky Leonu si můžete navolit právě ten váš! Máte v sobě sportovní srdce, či snad raději dáváte přednost vysoce komfortní jízdě? Šetříte rádi přírodu i vaši peněženku? I pro vás máme připravené nastavení auta, které vám bude vyhovovat.

Dešťový a světelný senzor

Dešťový senzor detekuje, kdy prší a automaticky zapne stěrače. Opravdu snadné. S pomocí světelného senzoru váš nový SEAT Leon určí, jaké nastavení budou vaše světlomety potřebovat.

Elektronická parkovací brzda

Elektronická parkovací brzda včetně funkce Auto Hold se jednoduše obsluhuje ovládacím prvkem na středové konzole a nabízí ještě vyšší úroveň komfortu při zastavování a rozjezdu. Dokonce i při výpadku napájení elektrické sítě vozidla zaručuje její mechanismus, aby se zaparkované vozidlo nemohlo rozjet.

Další informace o modelu SEAT Leon Sportstourer?