Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
DESIGN

Vytvořen pro objevování

Nový SEAT Leon X-PERIENCE byl vytvořen s maximální přesností a důrazem na odolnost, variabilitu a sílu. Navíc nabízí skvělý design, který se hodí do jakéhokoliv prostředí. Zároveň se také jedná o velice prostorný vůz, který se tak hodí na jakékoliv vaše dobrodružství.

EXTERIÉR

Na venek ideální

Nový SEAT Leon X-PERIENCE má stejný ikonický vzhled jako klasický Leon ST, což znamená stejně kvalitně řezané hrany a skvělou prostornost díky prodlouženému tělu. Navíc díky zpevněné spodní části je do terénu jako dělaný.

FULL LED

Rozzáří každou cestu

Full LED světlomety v novém SEATu Leon X-PERIENCE jsou opět unikátní. Díky jedinečné technologii spojení umění designu a umění světla dosáhnete skvělé viditelnosti i za těch nejhorších podmínek. Jednoznačně jde o jedno z největších vylepšení oproti předchozí verzi.

Barvy

Ukažte svou pravou barvu

Další
Kola z lehké slitiny

Sbírejte zkušenosti

Designem, který je nápadný již z dálky, se vyznačují charakteristická kola z lehké slitiny nového modelu SEAT Leon X-PERIENCE, která jsou dokonale zpracována až do nejmenšího detailu. Vyberte si z mnoha různých kol, připravených na každou cestu, kterou se vydáte.

Interiér

Posaďte se, prosím

Sedíte pohodlně? Tak můžete vyjet. Nový SEAT Leon X-PERIENCE nabízí nejvyšší jízdní komfort díky velmi kvalitnímu čalounění z odolného materiálu. Bez ohledu na to, pro jakou povrchovou úpravu se rozhodnete, váš SEAT Leon X-PERIENCE bude vždy připraven na dobrodružství.

INTERIÉR

Račte nasednout

Vnitřek nového SEATu Leon byl přetvořen k vaší ještě větší spokojenosti. Leon je nyní bezpečnější, jelikož vše, co řidič potřebuje ovládat, nalezne doslova v dosahu prstů. S kvalitními materiály a nově vytvořenou palubní deskou a plně funkčními LED barvami budete v autě naprosto spokojeni.

Zvýšený podvozek

Na vyšší noze

Nový SEAT Leon X-PERIENCE je o 15 mm vyšší než SEAT Leon ST, což znamená větší světlou výšku a ještě větší univerzálnost, která se v terénu bude hodit.

Zavazadlový prostor

Prostor pro dobrodružství

Jak velký zavazadlový prostor je moc velký? Pokud žijete aktivní život, nic není dostatečně velké. Proto jsme připravili prostor o velikosti až 1470 litrů v novém SEATu Leon X-PERIENCE. Dobré, ne? S takovýmto prostorem máte nyní možnost uskutečnit vše, co jste dosud nemohli.

DETAILY X-PERIENCE

Detaily, které potěší

Auto, které bylo navrženo tak, aby vás vedlo za novými zážitky. Užijte si každou cestu s nepřehlédnutelnými detaily jako např. panoramatická střecha, exkluzivní X-PERIENCE interiér a další. Na vašich cestách vás již nic nezastaví.

Boční prahové lišty

X-PERIENCE

Panoramatická střecha

Rozzáří každý den

Kožený volant s prošíváním

X-PERIENCE

Sportovní sedadla

Vysoce kvalitní kůže

Prostorný interiér

Ergonomie a přehlednost