Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

SEAT Leon X-PERIENCE

Konektivita

Full Link

Pohon všech kol

4Drive

Spotřeba

4,8 l / 100 km

Zavazadlový prostor

587 l
Design

Navržen k objevování

Nový SEAT Leon X-PERIENCE byl vytvořen s maximální přesností a důrazem na odolnost, variabilitu a sílu. Navíc nabízí skvělý design, který se hodí do jakéhokoliv prostředí. Zároveň se také jedná o velice prostorný vůz, který se tak hodí na jakékoliv vaše dobrodružství.

TECHNOLOGIE

Moderní průzkumník

Nechte pokročilou technologii, aby vás bavila na vašich cestách. Užijte si jednodušší život díky technologiím, kterými je nový X-PERIENCE doslova nabitý. Bezdrátová nabíječka, digitální přístrojový štít, bezklíčový přístup KESSY, 4DRIVE... To vše pro vás při vašem objevování.

Bezdrátové nabíjení
Bezklíčový přístup KESSY
4Drive
Technologie Full Link
Digitální přístrojový štít
BEZPEČNOST

Perfektní společník

Díky vymoženostem jako ochrana chodců, asistent jízdy v dopravní koloně apod. je nový SEAT Leon X-PERIENCE připraven na jakékoliv dobrodružství, zatímco vy budete naprosto v bezpečí. S X-PERIENCE můžete jet kdykoliv, kamkoliv.

Asistent pro jízdu v dopravní koloně
Ochrana chodců
Emergency Assist
Systém rozpoznávání značek
Interiér

Dostatek místa pro vaše dobrodružství

S modelem SEAT Leon X-PERIENCE získáte nekonečnou svobodu pro komfortní toulky i po vzdálených končinách. Jeho zavazadlový prostor pojme 587 litrů a v případě potřeby může být kompletním sklopením opěradel zadních sedadel zvětšen na 1470 litrů. Díky tomu budete mít vždy místo pro velká i malá dobrodružství. Na 8" displeji informačního a zábavního systému Media System Plus budete mít mimo jiné přístup k inovativnímu systému Full Link, který propojí váš chytrý telefon s vozidlem.

Příslušenství

Bez limitů

Přidejte si další vymoženosti do svého SEATu Leon X-PERIENCE a učiňte ho ještě výjimečnějším! Ať už přidáte praktická řešení převozu zavazadel nebo se více zaměříte na bezpečnost dětí, s našim příslušenstvím budete rozhodně spokojeni.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).