Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
Příslušenství

Přesně to, co potřebujete

Přidejte si další vymoženosti do svého SEATu Leon X-PERIENCE a učiňte ho ještě výjimečnějším! Ať už přidáte praktická řešení převozu zavazadel nebo se více zaměříte na bezpečnost dětí, s našim příslušenstvím budete rozhodně spokojeni.

Transport

Ještě větší kapacita

Když už jste si mysleli, že SEAT Leon X-PERIENCE nemůže být lepší co se týče převozu věcí a velikosti zavazadlového prostoru, máme pro vás další řešení, které usnadní rodinám doopravdy velké cestování nebo stěhování.

Interiér

Udělejte si ho opravdu svým

Nadefinujte si nový X-PERIENCE přímo podle vás. Exkluzivní příslušenství a mnoho možností jak vylepšit interiér - například barevnou přístrojovou deskou! I ty malé detaily totiž rozhodují.

EXTRA

Nechybí vám něco?

Kryt klíče

Stylový kryt na klíče v barvách SEAT! To prostě musíte mít.

Držák nápojů

Díky speciálnímu nástavci nyní máte mnohem více možností, kam uložit drobnosti a cennosti jako např. svůj telefon, propisky nebo karty či parkovací lístky.

Rohožky

Mnohem lehčí údržba - stačí jen vycvaknout a vyklepat. O čem je řeč? No přece o rozhožkách do auta! Cesty terénem tak vaše auto jen tak neušpiní.

Dětská bezpečnost

Bezpečnější a komfortnější

Bezpečnost dětí je u nás na prvním místě. Nebojte se proto vzít své malé na pořádnou jízdu. S naším příslušenstvím si každou cestu naplno užijí v naprostém bezpečí, takže se již nebudete muset více strachovat.

Oddělovací stěna

Ochraňte nejbližší přátele

Při jízdě musí být vše na svém místě. To platí i o našich nejbližších přátelích ze zvířecí říše. Díky oddělovací stěně zajistíte komfort a bezpečí i vašemu pejskovi. Další věc o kterou se již nemusíte starat.

Prohlédněte si online ceník příslušenství