SEAT Leon e-HYBRID

Chcete to nejlepší z obou světů?

Ideální první krok do budoucnosti. Nový SEAT Leon e-HYBRID vám nabízí možnost jet na 100% elektrický pohon. A pokud vaše baterie bude potřebovat dobít, pokračujte dál na benzínovou nádrž. Bez překážek a v komfortu.

Co je Plug-in e-HYBRID?

Elektřina. Benzín. Vyšší výkon.

Nový SEAT Leon e-HYBRID je více než obyčejný hybrid. Baterie se sice dobíjí automaticky, jako u většiny hybridů, ale zároveň je možné ji dobíjet přímo ze sítě, jako plug-in. To znamená, že vždy využívá primárně elektromotor, ale když potřebujete extra výkon, přivolá na pomoc benzín. K dobití jej jednoduše připojte do standardní elektrické sítě.

S touto pokročilou technologií je Leon e-HYBRID ideálním řešením, které přináší všechny výhody elektrického pohonu, ale zároveň výrazně prodlužuje váš dojezd. A díky 100% elektrickému pohonu pomůže ke snížení emisní zátěže.

 

Výhody e-HYBRIDu

Rozjeďte svůj den v novém

Na rozdíl od normálního elektrického nebo hybridního vozu, e-HYBRID vás nebude díky variabilitě nabíjení omezovat krátkým dojezdem. 

  • Elektrický motor používá regenerativní brzdění k prodloužení dojezdu

  • Dojezd na jedno nabití až 64 km* s nulovými CO2 emisemi

  • Využijte energii z baterie naplno znovu a znovu díky externímu dobíjení

  • Šetřete peníze při každodenním dojíždění

Elektrická síla

Jděte do toho

Výkon

Plug-in elektrický motor s výkonem 75kW pečlivě spolupracuje se zážehovým motorem 1.4 TSI, aby dohromady dosáhli výkonu 150kW. Dva motory. Jeden cíl.

Dojezd

Nový SEAT Leon e-HYBRID vás doveze kamkoliv budete potřebovat. Zvolte čistě elektrický pohon až do vzdálenosti 64 km*, nebo přidejte benzínovou nádrž a dojedete až 740 km.

Automatické dobíjení

Díky zpomalování dojedete dál. Regenerativní brzdění umožňuje elektrickému motoru, aby vám na vašich cestách pomohl ještě víc.

Každodenní dobíjení

SEAT Charger

Nejrychleji dobijete akumulátor pomocí nabíjecí stanice, např. SEAT Charger. Můžete však vůz zapojit i do běžné zásuvky. Vyberte si, co vám vyhovuje.

Dobíjení

Celý den naplno

Připraveni na plný výkon? Doma nebo na cestách, dobíjení vašeho nového SEAT Leon e-HYBRID je rychlé a snadné.

  • 100% za méně než 3,5 hodiny nabíjení z wallboxu**

  • 100% za 5 hodin nabíjení z klasické domácí zásuvky**

Další informace o novém modelu SEAT Leon?

* Hodnoty spotřeby paliva, průměrného dojezdu a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP.

** Nabíjení trvá cca 5 h z konvenční domácí elektrické zásuvky, či 3h 33min z domácího wallboxu. Tato doba se však může měnit v závislosti na teplotě, napětí nabíjecího systému, stavu akumulátoru a používání jiných elektrických zařízení během nabíjení.

Hodnoty spotřeby paliva, průměrného dojezdu a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1).