Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
BEZPEČNOST

Bezpečnost

 

V konstrukci modelu SEAT Mii jsme nedělali žádné kompromisy, a to zejména pokud jde o bezpečnost, protože vaše blaho je vždy na prvním místě. 

SAFETY ASSIST

Pomoc, když ji potřebujete

K nehodám v městském provozu dochází nejčastěji v nižších rychlostech. A v těchto situacích přispěchá na pomoc asistenční systém Safety Assist, který detekuje překážky na silnici před vozidlem a v případě potřeby aktivuje automaticky brzdy, aby zabránil kolizím při jízdě rychlostí nižší než 30 km/h.

AIRBAGY

Všestranná bezpečnost

SEAT Mii je vybaven dvěma čelními airbagy a dvěma bočními airbagy které chrání hlavu a horní část hrudníku, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Díky tomu můžete bezpečně "svištět" po městě s vědomím, že SEAT Mii vám poskytne bezpečí - z každé strany.

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Maximální stabilita

Elektronicky řízený stabilizační systém ESC (Electronic Stability Control) sleduje vaše řízení, kola, brzdy a akceleraci a společně s ABS uskuteční všechny nezbytné zásahy, aby byla zajištěna bezpečná stabilita jízdy. Díky praktickému asistentovi pro rozjezd do kopce se už nemusíte obávat rizika nechtěného zpětného pohybu vozidla při rozjezdu ve svahu.

Paket Sensoric

Poznáte rozdíl

1
2
3
4
1
TEMPOMAT

Tempomat usnadňuje řízení automatickým udržováním nastavené rychlosti. Jednoduše nastavte požadovanou rychlost jízdy, dejte nohu z pedálu plynu a tempomat se postará o všechno ostatní. Vaší jedinou starostí bude užívat si radost z jízdy v modelu SEAT Mii.

2
ZADNÍ PARKOVACÍ SENZORY

Váš SEAT Mii je koncipován jako městský vůz pro snadné parkování. A díky zadním parkovacím senzorům se snadno dostanete i do nejobtížněji přístupných mezer. Senzory vás upozorní, jakmile se přiblížíte k vozu, který je zaparkován za vámi. Díky tomu už nemusíte odhadovat zbývající vzdálenosti a vůz zaparkujete bez jakéhokoli stresu.

3
FUNKCE COMING HOME A LEAVING HOME

Město ožívá v noci. Užijte si ho na maximum díky funkci Coming home a Leaving home. Světla zůstanou rozsvícena dokud nedojdete k vašemu vchodu nebo naopak k vašemu Mii.

 

4
Dešťový a světelný senzor

Deštivý den? Musíte přesto vyrazit? Bez obav. Dešťový a světelný senzor se postará o vaše bezpečí a zajistí dokonalý výhled. Stěrače budou stírat v závislosti na množství vody na čelním skle a světla se automaticky zapnou.

 

ISOFIX

Žádná maličkost

Úchyty Top Tether a ISOFIX jsou nejbezpečnějším způsobem, jak zajistit dětské sedačky bez nutnosti použít bezpečnostní pásy. Dětské sedačky se zabezpečí horním kotevním bodem nahoře a dvěma úchyty na každé straně sedáku sedadla. 

PŘÍJEMNÝ POCIT

Detaily vedoucí k dokonalosti

Mii je vaším partnerem pro každé roční období. V chladných zimních dnech vám zajistí příjemné teplo. Nešetřili jsme na žádných detailech, abychom zajistili maximální úroveň vašeho komfortu a v důsledku toho i bezpečnosti.