Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
DESIGN

Dokonalý celek

SEAT Mii, nabízený v třídveřových a pětidveřových verzích, je dokonalým malým vozem s dynamickými liniemi a chytrým kompaktním designem. Výběrem různých vnějších a vnitřních barevných paketů si můžete navrhnout Mii podle vlastních představ ve vašich nejoblíbenějších odstínech s ohromujícími kombinacemi barev karoserie, kol, zrcátek a vnitřního designu. 

VNĚJŠÍ BAREVNÉ PAKETY

Život v živých barvách

Barvené pakety

SEAT Mii vnese do vašeho života ještě více barev. Přitažlivé barvy modelu SEAT Mii nevyjdou nikdy z módy. 

BARVY INTERIÉRU

Nádherné detaily uvnitř

DETAILY INTERIÉRU

Výběr barev interiéru vám umožní oživit přístrojovou desku a volant exkluzivními detaily, mezi něž patří například červené detaily na černé přístrojové desce nového modelu SEAT Mii FR-Line. V kombinaci s exkluzivními variantami čalounění vytváří jedinečnou kombinaci, která vyjadřuje váš specifický osobní styl.

BARVY

Dejte najevo svůj styl K dispozici v následujících odstínech:

Další
VNITŘNÍ DESIGN

Vstupte dovnitř

SEAT Mii vypadá neméně skvěle, když nahlédnete dovnitř. Elegantní čalounění výtečně doplňuje inteligentní vnitřní design, který optimálně využívá veškerý dostupný prostor. Malý vůz ještě nikdy nebyl tak prostorný. Užívejte si kvalitního interiéru, který vyhoví každému vkusu. V modelu Mii Style vytváří uvolněnější atmosféru čalounění "Jeans II". Máte-li raději atmosféru pulzující životem, rozhodněte se pro čalounění FR-Line… Na výběr máte bezpočet možností, které vyhoví vašemu vkusu!

KOLA

Jezděte stylově

SEAT Mii nyní přichází s ještě širší nabídkou velmi elegantních kol s vynikajícími vlastnostmi. Vyberte si různé barvy i materiály a dodejte vašemu modelu SEAT Mii jedinečný styl "od hlavy až po paty". 

SYSTÉM EASY ENTRY

Dovnitř a ven

Přední sedadla třídveřové verze modelu SEAT Mii jsou vybavena systémem Easy Entry. Cestující mohou snadno nastoupit a vystoupit, když pomocí páčky sklopí opěradla a posunou přední sedadla dopředu. Cestování s malým městským vozem ještě nikdy nebylo tak snadné.

IN /

OUT

SYSTÉM EASY ENTRY

Dovnitř a ven

Přední sedadla třídveřové verze modelu SEAT Mii jsou vybavena systémem Easy Entry. Cestující mohou snadno nastoupit a vystoupit, když pomocí páčky sklopí opěradla a posunou přední sedadla dopředu. Cestování s malým městským vozem ještě nikdy nebylo tak snadné.

Detaily

Silná osobnost

SEAT Mii je silnou osobností se vším, co k tomu patří. Malý vůz nabízí skvělou manévrovatelnost a mrštnost, která se hodí do městského provozu. Zároveň je ale prostorný. Hlavní předností je pak jeho styl. Kromě toho má řadu chytrých praktických detailů, které vám usnadní život a zpříjemní zážitky za volantem vašeho Mii.

Kola

Na výběr máte jedinečná kola s broušeným povrchem, s nimiž budete v ulicích dávat na odiv svůj styl

Chytré detaily

Stylový a zároveň chytrý

Praktický a stylový

Vynikejte s praktickým vozem, který nečiní kompromisy z hlediska stylu

Interiér

Elegantní interiér je překvapivě prostorný

Zavazadlový prostor

Tento vůz je možná malý, ale ve skutečnosti je překvapivě prostorný