Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

SEAT Mii BY COSMOPOLITAN

již od

249 000 Kč

15" kola z lehkých slitin

Čalounění kůže/Alcantara

Fialovo-béžové detaily
Vyjádřete se

Partnerství jako žádné jiné

Nový SEAT Mii by COSMOPOLITAN je výsledkem dvouleté spolupráce mezi společností SEAT a magazínem COSMOPOLITAN. Sami jsme se zeptali čtenářů a čtenářek COSMOPOLITANU, po čem touží, jaké auto hledají. Výsledkem toho je právě SEAT Mii by COSMOPOLITAN - stylové designové auto s bohatou výbavou uvnitř. Nejpokročilejší designový návrh a nejnovější technologie nyní najdete v novém Mii společně s přidaným stylem značky COSMOPOLITAN. Pozvěte tedy naše pozvání a seznamte se s novým městským vozem, které má mnoho osobností - nový SEAT Mii by COSMOPOLITAN.

PODMAŇTE SI HO

Nechte projevit svou osobnost

Je v pořádku, když nasloucháte názorům ostatních lidí - ale nakonec vždy záleží pouze a čistě na vás. Nový SEAT Mii by COSMOPOLITAN je ideální pro lidi, kteří žijí dle vlastních podmínek a nejsou svázáni názory ostatních. Pokud jste rádi v čele a udáváte trendy ve vašem okolí, máte pevné cíle a znáte svoji cestu - Mii je tu pro vás. S exkluzivním designem a promyšlenými stylovými detaily v exteriéru i interiéru hraje toto auto první housle. Objevte unikátní vymoženosti, které budou odpovídat vašim potřebám.

LIFESTYLE

Jaktože se ještě neznáme?

Unikátní prostor

Plný detailů a ruční práce

Vše pod kontrolou

Naprostá konektivita

Stylové detaily

Pohodlné sedačky

Ručně montované

Fialová září s úsměvem na tváři

Elegantní jako vy

Nabité osobnostmi

Vaše Mii je připraveno

Panoramatická střecha

Slunce září, stejně jako vy
S MII MÁTE JASNO

Volba auta není těžké rozhodnutí

Asistent pro rozjezd do kopce

S užitečným asistentem pro rozjezd do kopce už nikdy nebudete muset riskovat žádné nepříjemnosti při rozjíždění, či dokonce používat ruční brzdu. 

Zábavní infotainment

SEAT Mii je designován tak, aby odpovídal nejnovějším lifestyle trendům jak v exteriéru, tak v interiéru. To samé platí i o zábavním systému s novým multi-media sound systémem, díky kterému bude každá vaše jízda nezapomenutelná.

Safety assist

Nejčastější nehody při řízení ve městě se odehrávají v těch nejnižších rychlostech. Právě pro zabránění těmto drobným, ale nepříjemným situacím byl vyvinut Safety Assist. Ten dokáže detekovat překážku ve vaší cestě a automaticky zabrzdit až z rychlosti 30 km/h, aby vás udržel v bezpečí.

Interiér

Moje auto, moje rozhodnutí

1
2
3
4
1

Když nasednete do nového SEAT Mii by COSMOPOLITAN, objevíte unikátní prostor vyplněný detaily a ručně zpracovanými částmi - jako například fialová palubní deska, která koresponduje s opěradly na sedadle.

2

A není to jen interiér, i exteriér je naprostý originál a byla mu věnovaná důkladná pozornost tak, aby vnitřek i vnějšek auta k sobě naprosto ladil.

3

Panoramatická střecha, zábavní infotainment, klimatizace a spousta další výbavy - exkluzivně pro vás.

4

Užít si Mii by COSMOPOLITAN není těžké. Stylové auto si ovšem zaslouží i stylové příslušenství, jako například tento nádherný klíč, či speciální COSMOPOLITAN pack plný vzrušujícího překvapení.

Uvedené údaje o spotřebě a emisích byly zjištěny na základě měřících procedur předepsaných právními předpisy, nicméně se v současné době ověřují v následujícím smyslu: Počínaje 1. září 2017 jsou některé typy nových vozidel homologovány dle nového standardu WLTP (Worldwide Harmonized Light Duty Vehicles Test Procedure), realističtějšího testu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2. Počínaje 1. září 2018 nahradí tento standard dosavadní standard NEDC (New European Driving Cycle). Vzhledem k realističtějším podmínkám standardu WLTP jsou hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 zjištěné při něm v mnoha případech vyšší než u standardu NEDC. V současné době jsme dle právních předpisů stále povinni uvádět hodnoty dle NEDC. V případě nových vozidel homologovaných dle standardu WLTP, jsou hodnoty zjištěné dle NEDC zpětně po přechodné období (do 2020) vypočítány z hodnot dle WLTP. Tyto hodnoty se mohou od katalogových hodnot nepatrně lišit. Tyto hodnoty jsou určeny výhradně jako pomůcka pro porovnání mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, formáty pneumatik atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Nové hodnoty dle WLTP ani přepočtené na NEDC u vozidla dle této nabídky nejsou v tuto chvíli ještě známy. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty (např. v době uzavření smlouvy či registrace vozidla) budou lišit. Více informací ohledně rozdílů mezi WLTP a NEDC zjistíte na stránkách seat.cz/wltp.