Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
PŘÍSLUŠENSTVÍ

VYTVOŘTE SI SVÉ Mii

Díky výběru příslušenství pro SEAT Mii můžete dávat v ulicích najevo svůj postoj. Vystupujte stylově díky prahovým lištám z ušlechtilé oceli a zaujměte svými vlastními ozdobnými fóliemi SEAT Mii. 

STŘEŠNÍ NOSIČE A ŘEŠENÍ PRO PŘEPRAVU NÁKLADU

Doplňky pro každou příležitost

Lyže, snowboardy, jízdní kola, velké množství zavazadel - vždy byste měli být schopni vzít si s sebou své věci, ať jedete kamkoli. Podélné střešní nosiče pro SEAT Mii se snadno namontují a jsou ideální pro rozmanité příslušenství určené k přepravě nákladu na střešních nosičích. Jedinou věcí, kterou musíte nechat doma, jsou vaše obavy. 

ELEGANTNÍ OCHRANA

Malé detaily se stylem

Tyto prahové lišty z ušlechtilé oceli umocní elegantní styl a substanci vašeho vozu SEAT Mii. Díky nim je vzhled modelu SEAT Mii ještě modernější a sportovnější. Zároveň chrání prahy dveří před škrábanci a poškozením.

Originál zvenčí i zevnitř

Čas zazářit

Jste připraveni zazářit? Lidé se budou za vámi otáčet díky chromovým lištám, originálním diskům z lehkých slitin a dalším originálním doplňkům.

OCHRANA

Zůstaňte organizováni

S dělicími přepážkami do odkládacích schránek a zavazadlového prostoru, které lze umístit různými způsoby, budete vždy schopni maximálně využít prostor ve vašem vozu SEAT Mii. 

BEZPEČNOST DĚTÍ

Bezpečnost především

Řada dětských sedaček SEAT splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost, abyste mohli se svými dětmi cestovat s pocitem naprostého bezpečí. Všechna nová vozidla SEAT jsou nyní vybavena systémem ISOFIX. To znamená, že pomocí úchytů ISOFIX, připevněných ke skeletu karoserie, lze nainstalovat dětskou sedačku opravdu bezpečně.

Prohlédněte si online ceník příslušenství