Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
SEAT SERVICE

POSTARÁME SE O VÁS

Chceme, abyste si jízdu s vozem SEAT maximálně užívali bez jakýchkoli starostí. Nabízíme vám rychlé a efektivní služby nejvyšší kvality. Údržba, pojištění a prodloužená záruka - díky našim odborným znalostem o vašem voze vám můžeme poskytovat prvotřídní a bezkonkurenční řešení pro vozy SEAT. Pocit největší jistoty pramení totiž z vědomí, že jste v dobrých rukách.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Jezděte s vozem SEAT bez starostí

S prodlouženou zárukou SEAT máte možnost prodloužit si dvouletou záruku o 2 nebo 3 další roky za stejných, mimořádně výhodných podmínek. A protože zde nejsou žádní prostředníci, budete i nadále v odborné péči profesionálů značky SEAT, abyste si mohli ještě víc a déle užívat zcela bezproblémové jízdy.

ÚDRŽBA VOZŮ SEAT

Odborná péče.

SEAT nabízí v současné chvíli několik akcí, kterých můžete využít tak, abyste udrželi Váš SEAT v té nejlepší kondici.

Projděte si v klidu všechny naše akční nabídky a vyberte si tu svou. Ať už se jedná o servisní akci, Fitness plán nebo SEAT STK Service, naše nabídka je přizpůsobena Vašim potřebám a můžete si být jisti, že pokaždé nabízíme jen to nejlepší.

POJIŠTĚNÍ SEAT

Kdo jiný než SEAT by vám mohl pojistit váš SEAT?

 Všichni víme, že výběr pojištění automobilu může být spojen s velkými starostmi: porovnávání smluv, cen, výhod atd. Ale proč si tak komplikovat život, když může být mnohem jednodušší? Pojištění se značkou SEAT je snadné, protože SEAT se postará o všechno, co souvisí s vaším vozem SEAT. Díky tomu se můžete soustředit jen na nezbytnosti.

Automobily SEAT získaly během uplynulých let bezpočet ocenění za bezpečnost. Proto nabízíme extrémně efektivní a konkurenceschopné pojištění vašeho vozidla. Stejně jako důvěřujete značce SEAT při výběru svého vozu, můžete důvěřovat značce SEAT i při výběru vašeho pojištění.

 

ASISTENČNÍ SLUŽBA SEAT

Pro klidné cestování.

Po dobu prvních dvou let od zakoupení nového vozu SEAT budete mít zdarma nárok na asistenční službu SEAT. Asistenční služba vám dodá skutečný pocit naprosté jistoty. Ať se svým vozem pojedete kamkoli. Asistenční služba SEAT totiž automaticky zahrnuje kompletní škálu spolehlivých asistenčních služeb ve vaší zemi i kdekoli v Evropské unii a sousedních zemích. Asistenční služba SEAT se postará o vás i váš SEAT 24 hodin denně, každý den v roce, ať dojde k poruše, nehodě, odcizení vašeho vozu nebo dokonce i v případě škody, kterou si způsobíte sami sobě.

Prodejci SEAT blízko vás