Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
TECHNIKA

Život ve městě

Co očekáváte od dokonalého městského vozu? Přístrojovou desku, která zajistí dokonalé spojení s vozem a okolním světem, chytré technologie, které zbaví každodenní jízdy jakýchkoli nepříjemností, nebo motory, které respektují životní prostředí, v němž žijete? SEAT Mii má všechny výše uvedené vlastnosti, a ještě mnohé navíc. Objevte vůz, který se hladce přizpůsobí životu, jaký chcete žít.

DRIVEMII APP

Vše je zábavnější společně

Když připojíte smartphone k vašemu Mii, zůstanete ve spojení s vašimi přáteli, rodinou a vším na čem vám záleží.

Audiosystém

Toto je BeatsAudio™

Proč si nevzít party s sebou? Prémiový audiosystém BeatsAudio™ má všechny předpoklady pro parádní ozvučení.

Standard pro výbavu Sport.

Moderní infotainment

Jednoduchý. Chytrý. Přesně jak chcete.

Rozpoznávání psaní na displej

Vyhledávejte kontakty psaním přímo na displej zařízení. Systém se průběžně učí vašemu stylu psaní a tak se zlepšuje.

 

ECOTRAINER

Interaktivní asistent eko jízdy je zábavný způsob, jak ušetřit palivo a pokusit se jezdit co nejefektivněji.

 

Online vyhledávání

Online vyhledávání s GPS a volání s pomocí Bluetooth handsfree usnadňují zaneprázdněným řidičům, aby zůstali maximálně informovaní a soustředění na jízdu.

Motor TGI

Dva jsou lepší než jeden

Benzín a stlačený zemní plyn se potkaly v jednom voze. Tak vznikl motor TGI, který využívá k pohonu tyto dvě paliva, čímž výrazně přispívá k ochraně životního prostředí a zároveň šetří vaši peněženku. Ekologický a hospodárný.   

MOTORY

Silná volba

1.0 TGI 50kW

(68 k)

3-VÁLCOVÝ ZÁŽEHOVÝ MOTOR

Objem / cm³: 1.0 / 999

Vrtání / zdvih, mm: 74,5 / 76,4

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 50 (68) / 6200

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 90 / 3000

Kompresní poměr: 11,5

Maximální rychlost, km/h: 164

Zrychlení 0-100 km/h (s): 16,3

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 4,5 m³/100 km

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 83

Efektivnost: A

Uvedené údaje o spotřebě a emisích byly zjištěny na základě měřících procedur předepsaných právními předpisy, nicméně se v současné době ověřují v následujícím smyslu: Počínaje 1. září 2017 jsou některé typy nových vozidel homologovány dle nového standardu WLTP (Worldwide Harmonized Light Duty Vehicles Test Procedure), realističtějšího testu hodnot spotřeby paliva a emisí CO2. Počínaje 1. září 2018 nahradí tento standard dosavadní standard NEDC (New European Driving Cycle). Vzhledem k realističtějším podmínkám standardu WLTP jsou hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 zjištěné při něm v mnoha případech vyšší než u standardu NEDC. V současné době jsme dle právních předpisů stále povinni uvádět hodnoty dle NEDC. V případě nových vozidel homologovaných dle standardu WLTP, jsou hodnoty zjištěné dle NEDC zpětně po přechodné období (do 2020) vypočítány z hodnot dle WLTP. Tyto hodnoty se mohou od katalogových hodnot nepatrně lišit. Tyto hodnoty jsou určeny výhradně jako pomůcka pro porovnání mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, formáty pneumatik atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Nové hodnoty dle WLTP ani přepočtené na NEDC u vozidla dle této nabídky nejsou v tuto chvíli ještě známy. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty (např. v době uzavření smlouvy či registrace vozidla) budou lišit. Více informací ohledně rozdílů mezi WLTP a NEDC zjistíte na stránkách seat.cz/wltp.