TECHNIKA

Život ve městě

Co očekáváte od dokonalého městského vozu? Přístrojovou desku, která zajistí dokonalé spojení s vozem a okolním světem, chytré technologie, které zbaví každodenní jízdy jakýchkoli nepříjemností, nebo motory, které respektují životní prostředí, v němž žijete? SEAT Mii má všechny výše uvedené vlastnosti, a ještě mnohé navíc. Objevte vůz, který se hladce přizpůsobí životu, jaký chcete žít.

SEAT PORTABLE SYSTÉM LIVE

Aktuální a bezprostřední

SEAT Portable Systém Live vás dovede do vytyčeného cíle a ještě vám zajistí zábavu. S navigační funkcí a systémem Bluetooth můžete zůstat ve spojení s okolním světem, ať jste kdekoli.

ECOTRAINER

Jezděte lépe

Funkce SEAT Eco Trainer je zábavný způsob, jak měřit hospodárnost vaší jízdy. Tato interaktivní aplikace byla vyvinuta, aby vám pomohla šetřit palivo a zlepšovat váš styl řízení prostřednictvím her na základě analýzy dat v reálném čase. 

Jezděte ekologičtěji
Šetřete palivo
Získejte detailní informace
Vyzvěte sami sebe
PALUBNÍ POČÍTAČ

Automaticky inteligentní

PALUBNÍ POČÍTAČ

Veškeré informace, které potřebujete, získáte stisknutím tlačítka. Palubní počítač poskytuje aktuální provozní informace, včetně okamžité a průměrné spotřeby paliva nebo dojezdu vašeho nového vozu SEAT Mii. Můžete také získat informace o venkovní teplotě, teplotě chladicí kapaliny nebo si zvolit trvalé zobrazení otáčkoměru, abyste si byli jisti tím, že jedete nejhospodárnějším možným způsobem. 

INTERNETOVÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Internetové vyhledávání poskytuje informace o dopravě v reálném čase, aktuální předpověď počasí a místní služby, zatímco systém Bluetooth vám umožní telefonovat s využitím reproduktorů vozidla. Díky tomu budete mít vždy aktuální informace, dokonce i za jízdy. 

AUDIOSYSTÉM SEAT

Audiosystém modelu SEAT Mii vám umožní přehrávat CD a MP3, nastavovat hlasitost reproduktorů, úroveň basů a výšek, a snadno vyhledávat oblíbené rozhlasové stanice. Díky tomu můžete cestovat s písní ve svém srdci - i ve svém voze.

MOTORY

Silná volba

1.0 CNG 50kW Start&Stop

(68 k)

3-VÁLCOVÝ ZÁŽEHOVÝ MOTOR

Objem / cm³: 1.0 / 999

Vrtání / zdvih, mm: 74,5 / 76,4

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 50 (68) / 6200

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 90 / 3000

Kompresní poměr: 11,5

Maximální rychlost, km/h: 164

Zrychlení 0-100 km/h (s): 16,3

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 4,5 m³/100 km

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 83

Efektivnost: A

EKOLOGIE

Ekologický

Ekologické a hospodárné motory modelu SEAT Mii mají emise CO2 od pouhých 103 g/km ve verzi 1,0 44kW a 79 g/km s motorem na CNG. Tím je zajištěno, že modely SEAT Mii jsou dobré pro vás a ještě lepší pro životní prostředí. 

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji