Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
DESIGN

Odlišní jsou v čele. Stejní je následují.

Když se odvážíte udělat změnu, stávají se úžasné věci. Nový SEAT Arona se odlišuje svým vnějším i vnitřním designem, který se vyznačuje dokonalou harmonií mezi tvarem a funkcí. Díky tomu můžete posouvat věci kupředu. Jste připraveni na tuto výzvu?

Vnější design

Sebevědomí vám sluší

Nestyďte se! Nový SEAT Arona vyčnívá po všech stránkách z davu. Díky předním LED světlometům a zadním světlům z LED diod uvidíte a budete viděni. Ostré prolisy a dynamické linie vám umožní dělat věci po svém a zajistí, abyste při tom vypadali skvěle.

Full LED světlomety

Je dobré zářit.

Tma nemá šanci. S vyspělými full LED světlomety budete mít plnou kontrolu kdykoli se vydáte na cestu. Budete nepřehlédnutelní.

Full LED světlomety

Je dobré zářit.

Tma nemá šanci. S vyspělými full LED světlomety budete mít plnou kontrolu kdykoli se vydáte na cestu. Budete nepřehlédnutelní.

Výběr barev

Důvěřujte svým instinktům.

Další
KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Držte se pevně a podrobte si silnici

Odolnost. Lehkost. Agilita. Víte, kam směřujete. Dojeďte tam stylově. Přidejte k tomu ochranu podběhů kol a vynikající světlou výšku, a neexistuje nic, co byste nedokázali.

VNITŘNÍ DESIGN

Jste nároční? To je dobře.

V životě nastanou okamžiky, kdy chcete víc. Víc prostoru, abyste si mohli dělat věci po svém. Víc nejmodernějších prvků výbavy, které vám to usnadní. Nestyďte se, a buďte nároční. Chtějte všechno možné. Nový SEAT Arona vám to splní.

Hlavice řadicí páky

Luxusní

Chytrý displej

Vše pod kontrolou

Přední sedadla

Mějte nadhled

Přístrojová deska

Vaše nové království

Komfortní sedadla

Komfort pro všechny
VÍCEBAREVNÉ AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ

Atmosféra vytvořená vámi

Vnitřní design

Život může být nádherný, pokud se řídíte svými instinkty. Stisknutím tlačítka můžete změnit barvu interiéru a vydat se tam, kam vás povede vaše nálada.

ČALOUNĚNÍ

Vnitřní krása

Pro ty, kteří přesně vědí, co chtějí říci a jak to chtějí říci. Vyjádřete otevřeně svůj názor dokonale upraveným interiérem. Protože výrobek na míru je vždy lepší než konfekce, je to tak?

Odnímatelné potahy

Originální a praktické

Vnitřní design

Jen vy víte, v čem se cítíte nejlépe. Vyberte si potahy sedadel podle nálady. Máte chuť na změnu? Jednoduše je obraťte a máte zase nové. Vyzkoušejte originální a praktické odnímatelné a oboustranné potahy.

VNITŘNÍ PROSTOR

Vypadá to, že můžete mít všechno.

Nadechněte se. Roztáhněte svá křídla. Mávejte jimi. Rozleťte se do světa sami, nebo se svou rodinou či přáteli. V novém modelu SEAT Arona je místo pro všechny a pro všechno (a ještě o trochu víc).

OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Proč dělat kompromisy?

Při velkých životních krocích si někdy potřebujete vzít s sebou velké věci. Proto má nový SEAT Arona obrovský zavazadlový prostor o objemu 400 litrů. Co s ním budete dělat? Cokoli se vám zachce.