Nový SEAT Arona

Přizpůsobení designu

Bezdrátové nabíjení

Senzor mrtvého úhlu
DESIGN

Crossover přichází

Seznamte se s novým modelem SEAT Arona. Je to městský crossover pro odvážné řidiče. S vyspělým, vysokovýkonným motorem. Agilní. Silný. Ostrý. Přesně jako vy. Jste připraveni?

Nastal čas namíchat si tu svoji

Vyberte si barvu

Posunutím vyberte barvu

Máte oblíbenou barvu? Nový SEAT Arona jich má 10. A pro individuálně odlišitelnou střechu si můžete vybrat černý, oranžový nebo šedý lak. Dejte najevo svou osobnost v konfigurátoru laků dole.

TECHNOLOGIE

Ten vytoužený den je tady

Podáváte maximální výkony? Vyberte si techniku, která bude s vámi držet krok. Nový SEAT Arona vám zajistí spojení s okolním světem i naprostou kontrolu nad vozem díky vyspělé výbavě, ať se jedná o bezkabelovou nabíječku, 8" displej se systémem Full Link, audiosystém BeatsAudio™, bezklíčkový přístupový systém Kessy včetně tlačítka pro spuštění motoru s funkcí Heartbeat nebo ambientní osvětlení.

Bezdrátové nabíjení
8" dotykový displej
Heart beat tlačítko
Audiosystém Beats audio
BEZPEČNOST

Pro odvážné kroky

Nebojte se a osmělte se. Nový SEAT Arona vám bude krýt záda. Adaptivním tempomatem ACC s asistentem Front Assist. Šesti airbagy. Senzorem mrtvého úhlu. Asistentem pro sledování vozidel přijíždějících ze stran při couvání. Senzorem únavy řidiče. Díky tomu se za volantem tohoto nového crossoveru můžete s důvěrou vydat na jakoukoli cestu.

Adaptivní tempomat ACC a Front Assist
6 airbagů
Senzor mrtvého úhlu
Asistent pro sledování vozidel přijíždějících ze stran při couvání
Design FR

Sportovní. Sportovnější. Nejsportovnější.

Stupeň výbavy SEAT Arona FR vznikl na základě sportovního designu, k němuž jsme přidali 18“ kola z lehké slitiny, dvojité koncovky výfukové soustavy, dominantní masku chladiče a čalounění kombinací kůže/Alcantara. A to je teprve začátek. Díky rozsáhlým možnostem individualizace je konečný výsledek ve vašich rukou.

FR logo

Kola z lehkých slitin

Dvoubarevné lakování

Dvojité koncovky výfuků

LED světla

Design XCELLENCE

Výraz vaší osobnosti

Nebojíte se dávat najevo své postoje? Stupeň výbavy Xcellence je určen pro sebevědomé a rozhodné řidiče. Na přání se dodávají přední LED světlomety a zadní světla z LED diod. Individualizovaný interiér. Nejmodernější informační a zábavní systém. Připravte se, budete králem silnic.

Interiér

Chromované detaily

Pohodlné sedačky

400l zavazadlový prostor

Výrazné linie

Přihlašte si odběr newsletterů pro více informací
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji