Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
SEAT Originální příslušenství®

Mějte víc. Dělejte víc. Buďte odvážnější.

Ve vašem světě je všechno možné. S příslušenstvím pro nový SEAT Arona budete cestovat elegantně a chráněni, například díky celé řadě ozdobných stylistických prvků a na míru navržených ochranných lišt. Nastal čas k rozšíření výbavy ve stylu modelu Arona..

INDIVIDUALIZACE PRO EXTERIÉR

Pouze výběr z možností. Žádné kompromisy.

Dopřejte si ještě více stylu. Ozdobné rámečky a lišty pro mlhová světla a boční dveře vašeho nového vozu SEAT Arona jsou k dispozici v odstínech černý klavírní lak nebo stříbrná. Ochranné lišty pro zadní výklopné víko se dodávají s matně chromovanou povrchovou úpravou nebo s černým klavírním lakem. Nyní jste připraveni na cokoli.

TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Chcete si vše vzít s sebou? Vezměte si to.

S tažným zařízením pro váš nový SEAT Arona bude praktičnost ještě snadnější. Nyní, bez ohledu na situaci, budete připraveni vzít si s sebou cokoli.

OZDOBNÝ INTERIÉR

Překonejte nepřekonatelné.

Zjistěte více

Vyberte si pestrost. Volant v odstínu Fitness nebo Sophisticated? Hlavice řadicí páky, pedály a opěrka pro nohu ve stříbrném odstínu? Odlišujete se od ostatních, a to platí i pro váš nový vůz Arona.

KOLA Z LEHKÉ SLITINY, ZRCÁTKA A PRAHY

Síla detailů. Je vaše.

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Kola z lehké slitiny, která jsou k dispozici s průměrem ráfku 18" a lesklou povrchovou úpravou černým klavírním lakem a matným odstínem černá Sport, dávají najevo váš postoj. A proč ne? Volba je na vás.

 

ZPĚTNÉ ZRCÁTKO

Kryt zpětného zrcátka nového modelu SEAT Arona je k dispozici v odstínu zelená Fitness nebo perleťová zlatá Sophisticated. Při každém pohledu vás potěší vytříbený styl.

 

BOČNÍ PRAHY

Nastupujte ve stylu modelu Arona. Boční prahy si můžete individualizovat v odstínech stříbrná, zelená Fitness nebo perleťová zlatá Sophisticated. Je to přesně ten druh originality, který pramení z odvážnosti.

ODOLNÁ VANA DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Vezměte si to s sebou. Cokoli chcete.

Praktická plastová vložka do zavazadlového prostoru, vyrobená na míru, je dokonale přizpůsobená tvarům a rozměrům zavazadlového prostoru o objemu 400 litrů. Ať si chcete vzít s sebou cokoli, chraňte svůj vůz a udržujte jej v čistotě díky protiskluzovému materiálu, který byl navržen tak, abyste mohli dělat věci po svém.

LAPAČE NEČISTOT

Vezměte to zostra. S naprostým klidem.

I nejhorší provozní podmínky zvládnete díky lapačům nečistot, které se připevní za kola, aby chránily váš nový SEAT Arona před zbytečným znečištěním či dokonce poškozením.

Prohlédněte si online ceník příslušenství