SEAT Originální příslušenství®

Mějte víc. Dělejte víc. Buďte odvážnější.

Ve vašem světě je všechno možné. S příslušenstvím pro nový SEAT Arona budete cestovat elegantně a chráněni, například díky celé řadě ozdobných stylistických prvků a na míru navržených ochranných lišt. Nastal čas k rozšíření výbavy ve stylu modelu Arona..

INDIVIDUALIZACE PRO EXTERIÉR

Pouze výběr z možností. Žádné kompromisy.

Dopřejte si ještě více stylu. Ozdobné rámečky a lišty pro mlhová světla a boční dveře vašeho nového vozu SEAT Arona jsou k dispozici v odstínech černý klavírní lak nebo stříbrná. Ochranné lišty pro zadní výklopné víko se dodávají s matně chromovanou povrchovou úpravou nebo s černým klavírním lakem. Nyní jste připraveni na cokoli.

TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Chcete si vše vzít s sebou? Vezměte si to.

S tažným zařízením pro váš nový SEAT Arona bude praktičnost ještě snadnější. Nyní, bez ohledu na situaci, budete připraveni vzít si s sebou cokoli.

OZDOBNÝ INTERIÉR

Překonejte nepřekonatelné.

Zjistěte více

Vyberte si pestrost. Volant v odstínu Fitness nebo Sophisticated? Hlavice řadicí páky, pedály a opěrka pro nohu ve stříbrném odstínu? Odlišujete se od ostatních, a to platí i pro váš nový vůz Arona.

KOLA Z LEHKÉ SLITINY, ZRCÁTKA A PRAHY

Síla detailů. Je vaše.

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Kola z lehké slitiny, která jsou k dispozici s průměrem ráfku 18" a lesklou povrchovou úpravou černým klavírním lakem a matným odstínem černá Sport, dávají najevo váš postoj. A proč ne? Volba je na vás.

 

ZPĚTNÉ ZRCÁTKO

Kryt zpětného zrcátka nového modelu SEAT Arona je k dispozici v odstínu zelená Fitness nebo perleťová zlatá Sophisticated. Při každém pohledu vás potěší vytříbený styl.

 

BOČNÍ PRAHY

Nastupujte ve stylu modelu Arona. Boční prahy si můžete individualizovat v odstínech stříbrná, zelená Fitness nebo perleťová zlatá Sophisticated. Je to přesně ten druh originality, který pramení z odvážnosti.

ODOLNÁ VANA DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Vezměte si to s sebou. Cokoli chcete.

Praktická plastová vložka do zavazadlového prostoru, vyrobená na míru, je dokonale přizpůsobená tvarům a rozměrům zavazadlového prostoru o objemu 400 litrů. Ať si chcete vzít s sebou cokoli, chraňte svůj vůz a udržujte jej v čistotě díky protiskluzovému materiálu, který byl navržen tak, abyste mohli dělat věci po svém.

LAPAČE NEČISTOT

Vezměte to zostra. S naprostým klidem.

I nejhorší provozní podmínky zvládnete díky lapačům nečistot, které se připevní za kola, aby chránily váš nový SEAT Arona před zbytečným znečištěním či dokonce poškozením.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji