Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
TECHNOLOGIE

Buďte vždy aktivní. Vy tady rozhodujete.

Všechno, co chcete. Kdykoli to chcete. Ať jste kdekoli. Nový SEAT Arona disponuje technikou, díky níž budete připojeni a budete mít vše pod kontrolou. Například Full Link, bezklíčkový přístupový systém KESSY, ambientní osvětlení interiéru a bezdrátovou nabíječku. Zvykněte si, že tady velíte vy.

BEZDRÁTOVÁ NABÍJEČKA A ANTÉNA GSM

Nepřetržité spojení se světem.

Když jste na cestách a plníte si své sny, potřebujete být neustále v kontaktu s okolím. Přihrádka pro konektivitu s bezdrátovou nabíječkou bude snadno udržovat akumulátor vašeho zařízení zcela nabitý. A zesilovač signálu GSM znamená, že budete mít vždy dobrý signál.

8“ DISPLEJ SE SYSTÉMEM FULL LINK

Nyní jste nezastavitelní.

Díky systému Full Link a 8" displeji si můžete připojit vaše oblíbená zařízení kdekoli a kdykoli. Sdílejte, poslouchejte a navigujte s využitím aplikací Android Auto*, Apple CarPlay* nebo MirrorLink. Máte-li totiž celý svůj život ve snadném dosahu, neexistují prakticky žádné hranice.

*Aplikace Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu oficiálně podporovány.

Digitální přístrojový štít

Žádný čas pro rozptylování

Buďte soustředěni jen na cestu před vámi. Nechte vše ostatní na moderním digitálním přístrojovém štítu.

Digitální přístrojový štít

Žádný čas pro rozptylování

Buďte soustředěni jen na cestu před vámi. Nechte vše ostatní na moderním digitálním přístrojovém štítu.

TECHNICKÁ VÝBAVA

Cestujte ve vlastním rytmu.

BEZKLÍČKOVÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM KESSY S FUNKCÍ HEARTBEAT

Kdo má čas hledat klíčky? Vaše mysl je zaměřena na realizaci vašich velkolepých plánů. Přistupte k novému modelu SEAT Arona a bezklíčkový přístupový systém KESSY jej automaticky odemkne. Zároveň zapne zapalování, takže ke spuštění motoru stačí stisknout příslušné tlačítko My Heartbeat a můžete jet. Nic víc není zapotřebí.

AUDIOSYSTÉM BEATSAUDIO™

Jakou hudbu milujete? Klasiku? Jazz? Možná trochu big beatu? Audiosystém BeatsAudio™ se zesilovačem o výkonu 300 W, šesti reproduktory a highendovým subwooferem zvládne jakýkoli druh hudby. Pusťte si ji pěkně nahlas.

SENZORY DEŠTĚ A SVĚTLA

Jezdíte v proměnlivých podmínkách? Senzory deště a světla v novém modelu SEAT Arona automaticky detekují okamžik, kdy je nutné zapnout stěrače skla čelního okna nebo rozsvítit potkávací světlomety. To znamená, že vám zbude více času k takovým činnostem, kvůli kterým tu skutečně jste.

VELMI KVALITNÍ INTERIÉR

Převezměte vedení. Bez námahy.

Další

Sedíte-li za volantem, potřebujete mít všechno na očích a po ruce. Například vaši rychlost a spotřebu paliva. Senzor únavy řidiče a parkovacího asistenta. Vše se zobrazuje na přístrojové desce, která je přehledná a intuitivní.

 

SEAT DRIVE PROFILE

Chcete udělat změnu?

Kdo by chtěl, aby mu druzí mluvili do řízení? SEAT Drive Profile se přizpůsobí vašemu stylu. Potřebujete vyšší výkon? Tužší podvozek? Režim Sport nebo Eco? Váš SEAT Arona je stejně individuální jako vy. A vyjde vám vstříc.

MOTORY

Výkon pro odvážné

1.0 TGI 66kW

(90 k)

3-VÁLCOVÝ ZÁŽEHOVÝ MOTOR

Objem / cm³: 1.0 / 999

Vrtání / zdvih, mm: 74,5 / 76,4

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 66 (90) / 4500 - 5800

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 160 / 1900 - 3500

Kompresní poměr: 10,5

Maximální rychlost, km/h: 172

Zrychlení 0-100 km/h (s): 13,2

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 5,4 - 5,6 m³/100 km

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 98-101

Efektivnost: C

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).