TECHNOLOGIE

Buďte vždy aktivní. Vy tady rozhodujete.

Všechno, co chcete. Kdykoli to chcete. Ať jste kdekoli. Nový SEAT Arona disponuje technikou, díky níž budete připojeni a budete mít vše pod kontrolou. Například Full Link, bezklíčkový přístupový systém KESSY, ambientní osvětlení interiéru a bezdrátovou nabíječku. Zvykněte si, že tady velíte vy.

BEZDRÁTOVÁ NABÍJEČKA A ANTÉNA GSM

Nepřetržité spojení se světem.

Když jste na cestách a plníte si své sny, potřebujete být neustále v kontaktu s okolím. Přihrádka pro konektivitu s bezdrátovou nabíječkou bude snadno udržovat akumulátor vašeho zařízení zcela nabitý. A zesilovač signálu GSM znamená, že budete mít vždy dobrý signál.

8“ DISPLEJ SE SYSTÉMEM FULL LINK

Nyní jste nezastavitelní.

Díky systému Full Link a 8" displeji si můžete připojit vaše oblíbená zařízení kdekoli a kdykoli. Sdílejte, poslouchejte a navigujte s využitím systému Apple CarPlay™, Android Auto™ nebo Mirror Link™. Máte-li totiž celý svůj život ve snadném dosahu, neexistují prakticky žádné hranice

TECHNICKÁ VÝBAVA

Cestujte ve vlastním rytmu.

BEZKLÍČKOVÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM KESSY S FUNKCÍ HEARTBEAT

Kdo má čas hledat klíčky? Vaše mysl je zaměřena na realizaci vašich velkolepých plánů. Přistupte k novému modelu SEAT Arona a bezklíčkový přístupový systém KESSY jej automaticky odemkne. Zároveň zapne zapalování, takže ke spuštění motoru stačí stisknout příslušné tlačítko My Heartbeat a můžete jet. Nic víc není zapotřebí.

AUDIOSYSTÉM BEATSAUDIO™

Jakou hudbu milujete? Klasiku? Jazz? Možná trochu big beatu? Audiosystém BeatsAudio™ se zesilovačem o výkonu 300 W, šesti reproduktory a highendovým subwooferem zvládne jakýkoli druh hudby. Pusťte si ji pěkně nahlas.

SENZORY DEŠTĚ A SVĚTLA

Jezdíte v proměnlivých podmínkách? Senzory deště a světla v novém modelu SEAT Arona automaticky detekují okamžik, kdy je nutné zapnout stěrače skla čelního okna nebo rozsvítit potkávací světlomety. To znamená, že vám zbude více času k takovým činnostem, kvůli kterým tu skutečně jste.

VELMI KVALITNÍ INTERIÉR

Převezměte vedení. Bez námahy.

Další

Sedíte-li za volantem, potřebujete mít všechno na očích a po ruce. Například vaši rychlost a spotřebu paliva. Senzor únavy řidiče a parkovacího asistenta. Vše se zobrazuje na přístrojové desce, která je přehledná a intuitivní.

 

SEAT DRIVE PROFILE

Chcete udělat změnu?

Kdo by chtěl, aby mu druzí mluvili do řízení? SEAT Drive Profile se přizpůsobí vašemu stylu. Potřebujete vyšší výkon? Tužší podvozek? Režim Sport nebo Eco? Váš SEAT Arona je stejně individuální jako vy. A vyjde vám vstříc.

MOTORY

Výkon pro odvážné

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji