Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
TECHNOLOGIE

Život je příliš krátký na kompromisy.

S nejvyspělejšími technologiemi na dosah ruky překonáte jakoukoli překážku. Nový SEAT Tarraco vám zajistí nepřetržité spojení s okolím. A odpovědi na vaše nekonečné zvídavé dotazy.

Full LED světla

Proč nezářit?

Sviťte si na cestu se 100% technikou LED na přídi a zádi vašeho nového vozu SEAT Tarraco. Vaši cestu budou signalizovat dynamické ukazatele směru vzadu.

Přední LED světlomety

Přední LED světlomety

VYPNOUT

ZAPNOUT

Full LED světla

Proč nezářit?

Sviťte si na cestu se 100% technikou LED na přídi a zádi vašeho nového vozu SEAT Tarraco. Vaši cestu budou signalizovat dynamické ukazatele směru vzadu.

8“ DISPLEJ SE SYSTÉMEM FULL LINK

Snadnější. Každý den.

Systém Full Link vám umožní přístup k aplikacím vašeho chytrého telefonu přímo na dotykovém displeji prostřednictvím rozhraní Apple CarPlay™ nebo Android Auto™. Je to snadné.

Digitální panel přístrojů

Zaměřte se na to, co je důležité.

Prohlédněte si všechny možnosti

Rozpoznávání dopravních značek. Digitální mapy. Adaptivní tempomat. Front Assist a Lane Assist. Všechno na jednom individualizovatelném displeji.

Nezávislé topení

Vždy připraven.

V klimatizovaném interiéru budete mít ideální teplotu ještě dřív, než do něj nastoupíte. Na příjemné prostředí už nikdy nebudete muset čekat.

Komfort a praktičnost

Nyní vás nic nezastaví.

3ZÓNOVÁ KLIMATIZACE CLIMATRONIC

Nastavte si různou teplotu pro první a druhou řadu sedadel

DVEŘE ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU OVLÁDANÉ SENZOREM POHYBU NOHY

Otvírejte a zavírejte dveře zavazadlového prostoru bezdotykově

PARKOVACÍ ASISTENT A PROSTOROVÝ KAMEROVÝ SYSTÉM

Snadné a automatické parkování bez námahy

CONNECTIVITY BOX

Neustále v pohybu? Položte svůj telefon na bezdrátovou nabíječku v přihrádce a doplňte energii.

VYHŘÍVÁNÍ SEDADEL VPŘEDU I VZADU

Všichni budou chtít jet s vámi
Zážitky z jízdy

Není důležité proč. Ptejte se ''proč ne?''

Audiosystém BeatsAudio™

Skvělá hudba nikdy nezestárne. Zesilovač s výkonem 400 W. Highendový subwoofer. Devět prémiových reproduktorů. Výsledkem je prémiový zvuk pro nezapomenutelné zážitky z poslechu.

4DRIVE

Připraveno na cokoli? Systém pohonu všech kol 4Drive vám umožňuje přejít na jakýkoliv povrch vozovky s přidanou přilnavostí, stabilitou a vylepšením záběru.

SEAT Drive Profile

Optimalizujte si každou jízdu se svým novým vozem SEAT Tarraco. Ve verzi s pohonem předních kol budete mít na výběr jízdní režimy Comfort, Eco, Sport a Individual, verze 4Drive disponuje navíc režimy Off-Road a Snow.

MOTORIZACE

Ještě více síly!

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).