Nový SEAT Leon CUPRA R

Cupra R

Limitovaná edice 799 kusů

Euro-NCAP hodnocení

Maximální výkon

310 k

Stylový vůz

Karbonové části
Cupra R

Buď hlasem, ne ozvěnou

Poznejte to, co vás pohání a už nikdy nebudete muset nikoho následovat! Nový SEAT Leon Cupra R. Náš nejvýkonnější model. Úžasná matná barva. Měděné a karbonové doteky štěstí. Nejbezpečnější technologie. Pouze 799 exkluzivních kusů, každý s vyrytým pořadovým číslem. Nenechte si ujít šanci být jedním z mála!

Technologie

Chytré a stylové

Sportovní design palubního počítače

Nádherný design a skvělá funkčnost. Exkluzivní displej palubního počítače s kontrastem černé a bílé barvy! Doplněno úžasnými detaily.

Navi system plus

Nový SEAT Leon Cupra R má 8" dotykový displej, rozpoznání hlasu, SEAT Full Link, Bluetooth a mnoho dalších chytrých systémů. 

BEATSAUDIO™

Váš oblíbený song si zaslouží krystalicky čistý zvuk! O ničem průměrném by se nám ani nesnilo.

Barvy

Různé odstíny, stejná úžasnost

Jak popsat tři různé barvy nového SEATu Leon Cupra R? Jsou sofistikované. Nádherné. Ikonické. To platí pro všechny tři. Jedna z nich je navíc naprosto nová - matná šedá. Každý stín tvoří perfektní hru symetrie.

Komfort

Sebevědomí a komfort jdou ruku v ruce

KESSY

Protože všechno je v dnešní době dotykové nebo bezdotykové, SEAT není výjimkou! S KESSY si můžete otevřít dveře, nastartovat motor a dokonce v klidu odjet bez toho, aniž byste museli vyndat klíč z kapsy. Jak stylové.

Winter paket

Ten komfort prostě cítíte! Nový SEAT Leon Cupra R obsahuje rovnou v základu luxusní vyhřívané sedačky a černý interiér.

ACC

Nový SEAT Leon Cupra R za vás rozhodně řídit nebude. Ale umí vám s řízením pomoci. Díky systému ACC dokážete přizpůsobit rychlost před sebou jedoucímu vozidlu naprosto bez stresu. 

Výkon

Zintenzivněte své emoce

Užijte si náš nejvýkonnější motor, který jsme dosud vyrobili: 310 koní pro manuální převodovku.

A pokud potřebujete pocítit opravdový výkon, přepněte do režimu CUPRA, který je navržen pro maximální výkon, který si dovedete představit. Díky novému pojetí vozu, dynamickému tvaru a vylepšeným technologiím je jízda s Cuprou R doslova nezapomenutelným zážitkem.

Ten výkon tu je. Jak ho využijete, to záleží už jen na vás.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji