TECHNOLOGIE

Posadit se a užívat si

Stresu na cestách vás zbaví vyspělá technika, jako je například bezdrátová nabíječka nebo bezklíčový přístupový systém Kessy. Díky tomu se můžete jednoduše posadit a vychutnávat si každý okamžik jízdy.

Bezdrátová nabíječka

Neustále v pohybu

Udržujte ve svém voze pořádek bez kabelů. Díky bezdrátové nabíječce můžete být v pohybu celý den, a bez starostí, že se vám zase vybije baterka v telefonu.

Bezklíčový přístup KESSY

Jde to i bez rukou!

Nosíte vždy více věcí, než s kolika jste počítali? S bezklíčkovým přístupovým systémem Kessy můžete odemknout a zamknout nový SEAT Leon CUPRA, aniž byste museli hnout prstem.

Systém Full link

Zábava vždy zajištěna

V novém modelu SEAT Leon CUPRA si můžete ke svému vozu připojit chytrý telefon prostřednictvím funkcí Apple Car Play™, Android Auto™ nebo Mirror Link™, v závislosti na vašem zařízení. To znamená, že můžete maximálně využívat funkce svého telefonu, zatímco si užíváte jízdy.

Navigační systém plus

Správný směr

Nový SEAT Leon CUPRA je vždy na správné cestě díky navigačnímu systému Plus s nejmodernější technikou GPS.

Zadní parkovací kamera

Pár očí navíc

Který řidič by neuvítal mít oči i vzadu? Nový SEAT Leon CUPRA vám nabídne něco podobného v podobě zadní parkovací kamery. S tímto prvkem výbavy vám neunikne nic z toho, co se děje za vámi. 

Prvky výbavy na přání

Zvýšená dávka adrenalinu

Převodovka DSG

Komfort automatického řazení s agilitou mechanické převodovky. Převodovka DSG vám umožní užívat si hladké řazení s menšími ztrátami výkonu.

UZÁVĚRKA PŘEDNÍHO DIFERENCIÁLU

Uzávěrka předního diferenciálu přenáší hnací sílu při průjezdu zatáčkou na vnější kolo, čímž zvyšuje trakci nového modelu SEAT Leon CUPRA a předchází omezení jízdního výkonu.

SPORTOVNÍ PŘÍSTROJE

Sportovní uživatelské rozhraní modelu CUPRA snoubí funkčnost s vytříbenou estetikou. Tři kruhové přístroje nabízejí informace o teplotě motorového oleje, plnicím tlaku a zrychlení.

Pohon všech kol 4DRIVE

Odvaha k novým zážitkům

Zažijte strhující výkon 300 k v novém modelu SEAT Leon CUPRA, který je poháněn naším nejvýkonnějším motorem všech dob. Pokud hledáte vyšší výkon, tady jste správně. A víte, co je ještě lepší? V modelu CUPRA ST si můžete užívat také náš nejvyspělejší systém pohonu všech kol 4Drive. Tak na co čekáte?

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji