DESIGN

KRÁL MĚSTSKÝCH ULIC

Vládce městských ulic byl přepracován a vylepšen ve všech detailech. SEAT Leon SC je mistrovské dílo techniky a designu, které potěší všechny, kdo skutečně žijí velkoměstským životním stylem. Je ještě ostřejší a lehčí než dosud a vypadá tak skvěle, že se stane láskou na první pohled. Zaručeně.

VNĚJŠÍ DESIGN

Upoutá vaši pozornost

Exteriér modelu SEAT Leon SC kombinuje plynulé a mírně zakřivené plochy s nejostřejšími liniemi. Výsledkem je dynamický a dravý vzhled, jímž je proslulý. Je to vůz, který byl navržen, aby vládl městu. Chcete ho řídit?

FULL LED SVĚTLOMETY

Upoutá vaši pozornost

Full LED světlomety v novém SEATu Leon SC mají skvělý aerodynamický design, který autu vyloženě sluší! Nejnovější technologie a vylepšená světelnost zajišťují ten nejlepší výhled z auta za jakýchkoliv podmínek! Bez kompromisů.

BARVY

Dejte najevo svůj styl

Další
INTERIÉR

Orientováno na řidiče

Interiér nového SEATu Leon SC byl vytvořen tak, aby zpříjemnil všem řidičům jejich každodenní cesty. Veškeré ovladače a kontrolky na dosah ruky, ergonomicky navržené a navíc natočené k pozici řidiče zajišťují, že vás nebude při plynulé jízdě vůbec nic rušit.

KOLA

Důkladně prověřena

Bez čtyř skvělých kol se daleko nedostanete. Vyberte si kola, která se vám líbí nejvíc, a buďte si jisti, že váš SEAT Leon SC bude na silnicích předvádět nejlepší výkony s maximální bezpečností.

INTERIÉR

Vrozená útulnost

Měl by být působivý a dravý exteriér nekompatibilní s komfortním vnitřním prostorem? Odpověď je ne. Interiér modelu SEAT Leon SC je stejně krásný a pečlivě zpracovaný jako jeho vnější design. Nastupte si a přesvědčte se sami.

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ STŘEŠNÍ OKNO

Vpusťte dovnitř sluneční paprsky

Otevřete tedy stisknutím tlačítka elegantní elektrické střešní okno a vpusťte paprsky dovnitř. Více slunce. Více vzduchu. Více zábavy.

Zavřít

Otevřít

ELEKTRICKY OVLÁDANÉ STŘEŠNÍ OKNO

Vpusťte dovnitř sluneční paprsky

Otevřete tedy stisknutím tlačítka elegantní elektrické střešní okno a vpusťte paprsky dovnitř. Více slunce. Více vzduchu. Více zábavy.

DETAILY

Podívejte se zblízka

Interiér

Vnější zpětná zrcátka

Zadní světla

Design výfuku

SEAT LEON SC

Nezaměnitelný styl Leonu, nyní v nové a zdokonalené podobě.

FR

Ozdobná kola

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji