TECHNOLOGIE

Chytré technologie

Udržet krok s vaším aktivním životem nemusí být vždy úplně lehké, a proto vám rozhodně pomůže mít při sobě technologie, které vám v mnoha věcech pomůžou. Nový SEAT Leon přichází s těmi nejnovějšími vymoženostmi, díky kterým si cesty užijete ještě více.

Bezdrátová nabíječka

Život bez kabelů

Pokud se vám vybije chytrý telefon, stačí jej jednoduše položit na plochu bezdrátové nabíječky, která se postará o všechno ostatní. Žít bez kabelů je přece o tolik lepší!

Zadní parkovací kamera

Pár očí navíc

Který řidič by jednou za čas neuvítal mít oči i na zadní straně hlavy? No, tak přesně díky zadní parkovací kameře je tam prakticky máte. Nový SEAT Leon obsahuje kvalitní zadní parkovací kameru, se kterou se již nemusíte strachovat, co je asi za vámi.

Zábavní systém

Media systém plus

Objevte naše technologie

Nejlepší zábava při každé jízdě. Media Systém Plus s 8" displejem zahrnuje funkce navigačního systému i audiosystému a díky systému Full Link propojí váš chytrý telefon s vozidlem.

Komfort

Vaše vlastní komfortní zóna

1
2
3
4
1
Dešťový senzor

Dešťový senzor rozpozná kapky vody na čelním skle a podle jejich množství a intenzity deště automaticky upravuje frekvenci stěračů. Díky tomu se můžete zcela soustředit na sledování silničního provozu, aniž byste museli nastavovat frekvenci stírání.

2
Přihrádka pro konektivitu včetně bezdrátové nabíječky

Prázdná baterie? Žádný problém díky bezdrátové nabíječce, která umožňuje nekomplikované nabíjení vašeho chytrého telefonu bez nepohodlného připojování a rušivého kabelu.

3
Bezklíčový přístupový systém Kessy

Otevřete si dveře, aniž byste museli brát klíček do ruky. Senzor v klice dveří rozpozná signál vysílaný klíčkem a automaticky odemkne vozidlo, pokud se nacházíte v oblasti do vzdálenosti cca 1,5 m od vozu a uchopíte kliku dveří, nebo se dotknete tlačítka pod madlem víka zavazadlového prostoru. Také motor lze spustit pouhým stisknutím tlačítka.

4
Elektronická parkovací brzda

Elektronická parkovací brzda včetně funkce Auto Hold se jednoduše obsluhuje ovládacím prvkem na středové konzole a nabízí ještě vyšší úroveň komfortu při zastavování a rozjezdu. Dokonce i při výpadku napájení elektrické sítě vozidla zaručuje její mechanismus, aby se zaparkované vozidlo nemohlo rozjet.

SEAT DRIVE PROFILE

Personalizace jízdy

Jedna z nejúspěšnějších vymožeností Leonu zůstala zachována. Každý řidič má jiný styl jízdy a díky Leonu si můžete navolit právě ten váš! Máte v sobě sportovní srdce, či snad raději dáváte přednost vysoce komfortní jízdě? Šetříte rádi přírodu i vaši peněženku? I pro vás máme připravené nastavení auta, které vám bude vyhovovat - myslíme totiž na všechny.

MOTORY

Skvělý výběr

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji